Merve Batur
Merve Batur
MBSR Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
Ankara
053 * * * * * * * * *
Bir gün iş yerinde ruhen sıkışmış bir şekilde seneye burada çalışamam orası kesin ama senenin sonunu nasıl getiririm acaba diye düşünürken bir arayışa girdim. Sadece iş sıkıntısı da değildi yaşadığım.

Hayat bazen bizi duygusal olarak çok zorlar. İyi hissetmenin, enerjimizi yükseltmenin yollarını ararız. Çünkü kötü hissetmek çok yormuştur. Ben de “Ne yapsam kendimi daha iyi hissedebilirim, ne yapsam bu iş yerindeki stresle başa çıkabilirim?” diye bir yol ararken Mbsr (mindfulness based stress reduction) programı ile tanıştım.

8 haftalık deneyimsel bir programdı. Hayatıma etkisinin bu kadar fazla olacağını düşünmemiştim. Programın sonunda farkındalığım o kadar arttı ki işten ayrıldım. ☺️

Zaten ayrılacaktım ama o dönemde beni zorlayan duygu ve durumlarla başa çıkmama çok yardımcı oldu. Ve sonra dedim ki, neden bu programın eğitmeni olmayayım?

Zorlayıcı duygu ve durumlarla başa çıkabilmenin yollarını benim gibi herkes öğrensin. Bana iyi gelen, herkese iyi gelir inanıyorum… ?? Eğitmen eğitimi yolculuğum böylece başlamış oldu.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.