Sevil Türkoğlu
Sevil Türkoğlu
Karma Astrolog/Nefes Koçu
Üyelik Süresi 2 sene
İstanbul
İyi Yaşam Koçu


1982 yılında Bulgaristan’da doğdum. Boğaziçi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Özel bir okulda anaokulu öğretmeni olarak çalışıyorum.

Her zaman insan psikolojisine merak duymuş ve hayatın anlamını arayan ve çevreme yol göstermeye çalışan bir insan olmaya çalışıyorum. Bu merak beni kişisel gelişim ile ilgili çeşitli eğitimler almama yardım etti. Bu eğitimlerden en çok fayda sağladıklarım,

Bioenerji, Theta Healing Basic Dna, Access Bars, Rüyalar ve Sembolizm, Nefes Koçluğu, Kukai Enerji Sistemi ve Karma Astrolojidir. Oğuzhan Ceyhan akademiden 4 yıllık yoğun bir eğitim sürecine ek olarak Simya ve Dönüşüm eğitimleri de alarak Astrolojiye daha bütünsel bir bakış açısı ile bakmaya başladım.

Psikiyatrist Carl Gustov Jung dediği gibi: “ Bir insanı eşsiz yapan başından geçenlerdir. Deneyimlerimiz tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu bir modeli oluşturmak üzere hayatımıza girerler. Yaşam devam ettiği sürece bu parçalar önceden belirlenmiş bir tasarıma uygun olarak birer birer yerine oturur.”

Astroloji, anlamlı bir yol haritası çıkaran bir modeldir. Tutumlarımız, seçimlerimiz, bu modelin nasıl işleyeceğini bilirler. Öğretmenlik mesleğime ek olarak, edindiğim tüm deneyimlerimi kullanarak bütünsel astroloji danışmanlığı yapıyorum.

Zaman zaman bireysel danışmanlıklarıma ek olarak astroloji ve nefes seminerleri, rüya farkındalığı eğitimleri, mantralarla enerji çalışmaları, eril dişil enerji dengeleme çalışmaları yapmaktayım.

Amacım edindiğim tüm deneyimleri paylaşarak, daha çok kalbin ışıldamasına rehberlik edebilmektir.
Ruh bilir, kalp hisseder, akıl uygular…
Sevgilerimle.
Sevil Türkoğlu

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.