Özlem Serçe – Kozmik Enerjinin Dili

Özlem Serçe – Kozmik Enerjinin Dili

Küçükyalı, 34840 Maltepe/İstanbul, Türkiye
333TL
Etkinlik Tarihi: 5 Ağustos 2024
Etkinlik Saati: 21.30 - 23.30

Kozmik Enerjinin Dili: 6 Aylık Enerji Farkındalığı Programı

Evrenin derinliklerinde oldugunu sandığınız kozmik enerjinin gücünü keşfetmeye ve bu enerjiyle uyum içinde yaşamayı seçenlerle 6 ay sürecek olan “Kozmik Enerjinin Dili” programı, sizi kişisel bir dönüşüm yolculuğuna çıkaracak ve yaşamınızın her alanında değişime kapı aralayacak.

Programın Amacı:

Bu program, kozmik enerjinin özünü anlamanızı, bu enerjiyle bağlantı kurmanızı ve onu günlük yaşamınızda kullanmanızı sağlayacak. Program boyunca, kozmik enerjinin farklı seviyelerini keşfedecek, kendi enerji alanınızı temizleyecek ve güçlendireceksiniz. Böylece, daha dengeli, huzurlu ve bilinçli bir yaşama adım atacaksınız.

Program İçeriği:

Kozmik Enerjiye Giriş: Kozmik enerjinin ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve yaşamımızdaki etkilerini öğreneceksiniz.

Enerji Kanallarıyla Çalışma: Vücudumuzdaki enerji kanallarını (çakralar) tanıyacak ve bu kanalları dengelemeyi öğreneceksiniz.

Meditasyon ve Nefes Teknikleri: Kozmik enerjiyle bağlantı kurmanızı sağlayacak meditasyon ve nefes tekniklerini uygulayacaksınız.

Enerji Alanı Temizliği: Negatif enerjilerden arınacak ve enerji alanınızı güçlendireceksiniz.

İleri Seviye Kozmik Enerji Çalışmaları: Kozmik enerjinin farklı seviyelerini keşfedecek ve bu enerjiyi şifa, bolluk, yaratıcılık ve kişisel gelişim gibi alanlarda kullanmayı öğreneceksiniz.

Bireysel Seanslar: Program süresince bireysel seanslarla desteklenecek ve kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik rehberlik alacaksınız.

5 ağustosta başlayacak olan programımız her hafta pazartesi günü 21:30-23:30 saatleri arasında online olarak gerçekleşecek.

Ücret: aylık 333 tl

Bu bir eğitim programı değildir. Kendi yaşamınızda 4 beden frekansınızı yükseltmek, zihni bypass ederek kozmik enerjiyi yönlendirme, manipule etme ve dönüştürme farkındalığınızı artırmak üzere planlanmıştır.

Kimler Katılmalı?

Yaşamında olumlu değişimler yaratmak isteyen herkes

Stres, kaygı ve negatif duygulardan kurtulmak isteyenler

Enerji seviyesini yükseltmek ve akış bilgisi almak isteyenler

Sihir sizsiniz ve O, olduğunuz şeydir 🪄✨️

Paylaş:

22525
İlan Tarihi Temmuz 21, 2024
İlan Görüntüleme Sayısı 171
Özlem Serçe
Üyelik Süresi: 1 yıl
Offlne
Tüm İlanları Gör
905 * * * * * * * * *

Uzmana Mesaj Gönder

Mesajınız