9 FARKLI KATEGORİ

Siz de Alanında İsim Yapmış Uzmanların Arasında Yerinizi Alın...

Megareform, Türkiye’ nin En Büyük Değişim Sitesidir. 

Bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan kendini değiştirmek isteyenler için Türkiye’de bu alanlarda faaliyet gösteren  uzmanları ve bu uzmanların etkinliklerini tanıtır.

 
Kullanıcılar site üzerinden veya uzmanın iletişim bilgileri üzerinden direkt olarak uzmanlara ulaşırlar ve kendi aralarında iletişim kurarlar. 
 
Yandaki kategorilerden birinde uzmanlığınız varsa siz de Megareform sitesinde yer alarak Google’da yapılan aramalarda ve sosyal medyada daha fazla ön plana çıkabilir, etkinliklerinizin satışını yapabilir ve daha fazla danışana ulaşabilirsiniz.

Astrologlar, astroloji eğitimi verenler, astrolojik haritalara bakanlar ve her kademede astroloji üzerine çalışma yapan uzmanlar…

Sadece diyetisyenler. 

Bioenerji ve şifa eğitmenleri, enerji uzmanları, şifa uzmanları, şifa terapistleri, Access Bars, Theta Healing ve JAAS uzmanları ve eğitmenleri, ses terapisi uzmanları…

Farkındalık & Mindfulness uzmanları, bilinçli farkındalık ve kişisel farkındalık eğitmenleri,  aile dizimi uzmanları, iyi yaşam & sağlıklı yaşam uzmanları, fonksiyonel beslenme uzmanları ve ayuverdik beslenme danışmanları..

NLP Koçları, yaşam koçları, ilişki koçları, kariyer koçları, öğrenci koçları, yönetici koçları, takım koçları, nefes koçları, sporcu koçları ve mentörler…

Nefes koçları, nefes terapistleri ve nefes eğitmenleri. Bireysel ve grup çalışması yapan tüm nefes uzmanları. Meditasyon uzmanları, meditasyon eğitmenleri, meditasyon danışmanları ve farkındalık uzmanları…

Pilates eğitmenleri, her kademeden Pilates uzmanları, Pilates antrenörleri ve Pilates eğitmenlik eğitimi verenler…

Psikolojik danışmanlar, aile danışmaları, psikoterapistler ve psikologlar...

Yoga eğitmenleri, her kademeden Yoga uzmanları, Yoga antrenörleri ve Yoga eğitmenlik eğitimi verenler…

İşinizi Büyütün..


Siz de kendinizi daha geniş kitlere tanıtmak, etkinliklerinizin duyurusunu ve satışını yapmak için Megareform sitesinde yer alan 500'den fazla profesyonel uzmanın arasına katılabilirsiniz.*

* Başvurunuz yetkinlik, sertifikasyon ve tecrübe gibi kritelerin kontrollerine bağlı olarak onaylanmayabilir.


Megareform'da Yer Alan Uzmanları Mutlu Eden 12 Avantaj1. Tek Seferlik Kayıt Bedeli

Bir kez Megareform sitesine kayıt olduktan sonra sınırsız sayıda ilanınızı ve etkinliğinizi sitede yayınlayabilirsiniz. İleriki dönemlerde yıllık veya aylık herhangi bir üyelik ücreti veya kayıt yenileme bedeli ödemezsiniz.


2. Etkinlik ve Kamplarınızın Duyuru ve Satışı


Hem sizi, hem de verdiğiniz hizmetleri tanıtan ilanlarınızı, online veya yüz yüze etkinliklerinizi ve konaklamalı kamplarınızı site üzerinden duyurabilirsiniz. Arzu ederseniz etkinliklerinizin satışını da %10 komisyon bedeli ile site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


3. Yasal Olarak Fatura Kesebilme İmkanı


Tüm uzmanların ücretli eğitim ve danışmanlıklarına katılan kişilere fatura kesmesi zorunludur. Aksi bir durumun tespiti ya da olası bir şikayet durumunda malesef uzmanlar yüklü para cezaları ile karşı karşıya kalabilmektedir. Megareform sitesinde satın alınan tüm hizmetlere ve etkinliklere otomatik olarak fatura kesilir. Siz de bu sayede mali açıdan kendinizi garanti altına almış olursunuz.


4. Kredi Kartı ile Taksitli veya Tek Çekim Ödeme Alabilme

Megareform sitesinde EFT ve Havale seçeneğine ek olarak kredi kartı ile de ödeme imkanı bulunmaktadır. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda etkinliğinizi satın almak isteyen ama nakit ödeme yerine, kredi kartıyla tek çekim veya taksitle ödeme yapmak kişilere bu sayede satış yapmış olursunuz.

5. Etkinlik ve Kamplarınızın Instagramda Paylaşımı

Etkinlikleriniz Megareform Instagram hesabında da story olarak paylaşılır ve etkinlik tarihine kadar yayında kalır. Boylece Instagram üzerinden daha fazla kişiye ulaşma imkanınız olur. Megareform Istagram takipçileri bu tarz içeriklerle ve etkinliklerle ilgilenen kişiler oldukları için direkt olarak hedef kitleye ulaşma şansınız olur.

6. Etkinlik ve Kamplarınızın Sponsorlu Reklamının Yapılması


Megareform, siteye kayıt olan uzmanların etkinliklerinin ve kamplarının Instagramda düzenli olarak sponsorlu reklamını yapmaktadır. Sizin etkinlikleriniz ve kamplarınız da bu reklamlarda paylaşılarak hedef kitledeki kişilere gösterilir. Ayrıca Megareform'un Linkedin, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal medya hesaplarında da sitede yer alan etkinlikler sistematik şekilde paylaşılır.


7. Megareform Dergisinde Röportajınızın Yayınlanması


Sizi detaylı olarak tanıtan bir röportajınız, Megareform Dergisinde ve internet sitemizin "Sektörel Haberler" bölümünde görsellerinizle beraber yayınlanır. SEO (Search Engine Optimization) uyumlu olan internet sitemizde yayınlanan bu içerik, Google'da arama yapan kullanıcıların karşısına öncelikli olarak çıkmanızı sağlar. Kullanıcılar sitemizi daha önceden hiç duymamış olsalar bile, Google arama sonuçları sayesinde size direkt olarak ulaşabilirler.


8. Instagram Canlı Yayınına Davet Edilmek


Site kaydınız tamamlandıktan sonra, Megareform Instagram hesabında bir canlı yayınına, sizin belirleyeceğiniz bir konuda konuk olarak davet edilirsiniz. Bu canlı yayında hem kendinizi, hem de verdiğiniz hizmetleri detaylı olarak tanıtabilirsiniz. Yayın esnasında izleyecilerden gelen soruları da yanıtlayarak uzmanlığınızı ve tecrübenizi gösterme imkanı elde edersiniz.

9. Canlı Yayınınızın Megareform Youtube Kanalında Paylaşılması


Yapılan bu canlı yayının kaydı, Megareform Youtube kanalında ve internet sitemizin `Sektörel Haberler` bölümünde paylaşılır. Böylece bu kayıt sayesinde hem Megareform takipçileri üzerinden, hem de Internet ve Youtube aramaları üzerinden daha fazla danışana ulaşır ve bilinirliğinizi daha etkili bir şekilde artırırsınız.


10. Uzmanlığınızla İlgili Yazılarınızın Yayınlanması


Megareform Sitesinde `Sektörel Haberler` bolümünde kendinize özel oluşturulan sayfada uzmanlık alanınızla ilgili dilediğiniz kadar yazı yayınlayabilirsiniz. Böylece sektörde bilinirliğinizi ve alanınızdaki uzmanlığınızı daha fazla artırabilirsiniz. Bu yazılar sayesinde Google arama sonuçları üzerinden sayfanıza yeni danışanlar çekersiniz.


11. Tüm Etkinliklerinizin Siteye Sizin Adınıza YüklenmesiTüm ilanlarınızı ve etkinliklerinizi İnstagram hesabınızdan alarak ekibimiz sizin adınıza siteye yükler. Siz ilan yüklemekle vakit kaybetmezsiniz, Böylece kendi işlerinize odaklanabilirsiniz. Hizmetleriniz ve etkinlikleriniz satıldığında otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

12. %50 İndirimli Saatlik - Günlük Ofis veya Toplantı Odası Kullanma İmkanı


İşortağımız E-Ofis ile yapılan anlaşma kapsamında, danışan görüşmeleriniz ve toplantılarınız için saatlik veya günlük olarak Türkiye'nin 13 ilinde, en prestijli plazalarda bulunan E-ofis ofislerini veya toplantı salonlarını liste fiyatı üzerinden % 50 indirimli olarak kullanabilirsiniz. Bize bir-iki gün öncesinden kiralamak istediğiniz lokasyonun bilgisini ilettiğinizde, rezervasyonunuzu sizin adınıza biz gerçekleştiririz.

Sitenin Size Sağladığı Özellikler

Site Üzerinden Mesajlaşma

Hizmet, eğitim veya uzman arayanlar kişiler hem ilanlarınızın hem de profil sayfanızın yanında bulunan "mesaj gönder" kısmından size direkt olarak ulaşabilirler. Size site üzerinden bir mesaj iletildiğinde Megareform sitesine kayıt olduğunuz mail adresinize de ayrıca bir bildirim gelir.

Whatsapp Üzerinden Mesajlaşma

Site kullanıcıları hem ilanlarınızın hem de profil sayfanızın yanında bulunan "Whatsapp butonunu" kullanarak sizinle Whatsapp üzerinden direkt olarak iletişime geçebilirler. Whatsapp butonunu sitede aktive edip etmemek tamamen sizin insiyatifinize bırakılmıştır.

Uzman Özel Tanıtım Sayfası

Megareform sitesinde her uzmanın kendine özel bir tanıtım sayfası bulunmaktadır. Bu sayfada özgeçmişinizi, fotoğrafınızı, sosyal medya iletişim bilgilerinizi ve tüm etkinliklerinizi listeleyebilirsiniz.

Sponsorlu İlan Yayınlama

Etkinlik ilanlarınızı aramalarda öncelikli olarak yayınlayabilirsiniz. Sponsorlu ilanlar sitede yapılan uzman ve etkinlik aramalarında diğer ilanlardan önce ve farklı renkte daha dikkat çekici şekilde gösterilirler.

Tanıtım Videosu Ekleme

İlanlarınıza kendinizi, hizmetlerinizi ve etkinliklerinizi detaylı olarak tanıtan iki video ekleyebilirsiniz. Böylece daha fazla kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

20 Adet Görsel Ekleme

Her bir ilanınıza 20 adet görsel ekleyebilir, daha önceki çalışmalarınızdan ve etkinliklerinizden fotoğraflar paylaşarak site kullanıcılarının dikkatini çekebilirsiniz.

Belge ve Sertifika Ekleme

Yayınladığınız tüm ilanlara 10 adet belge ve sertifikanızı ekleyebilirsiniz. Katılımcılarla paylaşmak istediğiniz içerikler, metinler veya dokümanlar varsa onları da ilanınızla birlikte yayınlayabilirsiniz

Lokasyona Göre Aramalarda Bulunma

Kullanıcılar lokasyona göre arama yapabilmekte, istedikleri bölgelerde bulunan uzmanlara ve eğitimlere "lokasyona göre arama" özelliği sayesinde kolayca ulaşabilmektedir.

Google Aramalarında Öne Çıkma

SEO uyumlu alt yapısı ve kategorilere ayrılmış özel ilan listeme özelliği ile Megareform sitesinde yer alan ilanlar ve uzmanlar Google'da yapılan aramalarda
öncelikli olarak listelenmektedir.

Sosyal Medya Bilgilerini Paylaşma

Kendilerine ait özel profil tanıtım sayfasında uzmanlar iletişim bilgileri ile birlikte sosyal medya hesaplarını da paylaşabilmektedirler. Böylece hem takipçi sayıları artmakta, hem de çalışma ve eğitimleri daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

Megareform Tanıtımlarında Görünme

Sitede yayınlanan ilanlar megareform sitesinin sosyal medya hesaplarında kullanıcılar ile paylaşılmakta, bu sayede hem uzmanların, hem de verdikleri hizmetlerin daha çok kişiye ulaşması hedeflenmektedir.

İlan Görüntülenme Sayılarının Takibi

Siteye kayıt olan tüm uzmanlar kendilerine ait olan kontrol panelinden ilanlarının kaç kez görüntülendiğini, telefon numaralarına kaç kişinin baktığını ve kaç defa ilanlarının favorilere eklediğini otomatik olarak takip edebilirler.

Uzmana Özel Kontrol Paneli

Size özel oluşturulmuş kontrol panelinizde ilanlarınızı düzenleyebilir, sürelerini uzatabilir veya durdurabilir, size gelen mesajları yanıtlayabilir ve profil bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Favori İlan Ekleme

İlginizi çeken ilanlarını ve uzmanları her zaman kontrol panelinizde yer alan favoriler bölümünüze ekleyebilir, tekrar aramayla vakit kaybetmeden yeni etkinlikleri siteden takip edebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Ne Dediler?

Megareform Sitesine deneme amacıyla kayıt oldum. Profil bilgilerimi girdikten iki hafta sonra, Google'da arama yapan bir kişi benim profilimi görmüş ve dikkatini çekmiş. Daha sonra bu kişi, birebir seans almak için bana ulaştı. Hala da düzenli olarak ara sıra danışmanlık alıyor. Bu olayın ardından tüm etkinliklerimi buradan yayınlamaya başladım.
Anet Mankeoğlu
Psikolojik Astrolog
Instagramda bir etkinlik paylaştığımda bilgi almak isteyenlere tek tek yanıt vermem gerekiyordu. Megareform sitesindeki sayfamı kendi web sitem gibi kullanıyorum. Instagram sayfamdan etkinliklerimle ilgili bilgi almak isteyenleri takipçilerimi Megareforma yönlendiriyorum. Katılmak isteyenler kredi kartı veya EFT ile hemen satın da alabildikleri için benim için çok pratik oluyor. Faturalama işlemi de site üzerinden yapıldığı için yasal süreçler açısından da riske girmiyorum.
Zehra Başyiğit
Eğitmen
Belirli aralıklarla online diyet grupları düzenliyorum ve bunların detaylarını Megareform sitesi üzerinden duyuruyorum. Fiziksel olarak değişmek isteyen bu konulara meraklı bir kitle bu siteyi takip ediyor. Aynı zamanda kurumsal ve bireysel danışmanlıkların duyurularını da site üzerinden yapıyorum. En sevdiğim özelliklerden biri de tanıtıcı videolarımı profil sayfasında ve sektörel haberler kısmında yayınlayabilmek. Dijital bilinirliğime katkı sağladıkları için Megareform ailesine çok teşekkür ediyorum.
Sanem Apa Doğan
Diyetisyen
Megareform, uzmanların sitede istedikleri kadar yazı paylaşmalarına olanak sağlayarak okuyucularına zengin bir içerik sunuyor. Uzmanların kendi alanlarındaki deneyimlerini paylaşabilmeleri, uzmanlarla yapılan röportajlar ve canlı yayınlar siteyi daha etkileşimli ve bilgilendirici kılıyor.
Emine Özcan
Profesyonel Koç

İade Garantisi

30 Gün İçinde %100 İade Garantisi


Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içerisinde aşağıdaki sorunlardan herhangi birini yaşamanız halinde kayıt ücretinizin tamamını geri alabilirsiniz.


1. Uzman sayfanızın oluşturulmaması

2. Etkinlik ve hizmet ilanlarınızın siteye eklenmemesi

3. Instagram canlı yayınına konuk olarak davet edilmemeniz

4. Canlı yayın kaydınızın Megareform Youtube kanalında paylaşılmaması

5. Canlı yayın kaydınızın Megareform sitesinin "Sektörel Haberler" bölümünde yayınlanmaması


Sadece Tek Seferlik Kayıt Bedeli..

 

 

Düzenlediğiniz etkinlikleri, eğitimleri, çalışmaları, kampları ve atölyeleri daha fazla kişiye duyurabilmek, 

 Google ve Sosyal medya aramalarında öne çıkmak ve sektörel bilinirliğinizi artırmak, 

verdiğiniz eğitimlerin ve kampların satışını yapıp yasal olarak fatura kesebilmek, 

site üzerinden nakit, kredi kartıyla tek çekim veya taksitle ödeme alabilmek

dergi röportajı yaparak ve canlı yayın konuğu olarak kendinizi tanıtmak 

ve daha birçok avantaj için,

sitemizde yer alan 515′ den fazla uzman gibi, 

hadi gelin sizin de işinizi büyütmenize yardımcı olalım…

Siz de Türkiye’nin En Büyük Değişim Sitesinde yerinizi alın..

 

3.600 TL yerine

2.700 TL

+ KDV 

 

Sık Sorulan Sorular

Megareform, Türkiye’nin En Büyük Değişim Sitesidir. Bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan kendini değiştirmek isteyenler için Türkiye’de bu alanlarda faaliyet gösteren uzmanları ve bu uzmanların etkinliklerini tanıtır. 

Megareform olarak misyonumuz “Kendi yaşamını, hayata bakışını, bedenini veya zihnini dönüştürmek, yeniden şekil vermek ve geliştirmek isteyen herkesin aradığı uzmanı ve etkinliği kolaylıkla bulmasıdır.”

Astroloji, Diyet, Enerji & Şifa, Farkındalık, Koçluk, Meditasyon, Nefes, Yoga ve Pilates kategorilerinde faaliyet gösteren tüm uzmanlar sitede yer alabilir, etkinliklerini ve çalışmalarını yayınlayabilirler.

Megareform sitesine kayıt olma bedeli bir tek defaya mahsus olmak üzere 1800 TL + KDV dir. Bu ücretin dışında aylık ve yıllık kayıt yenileme ücreti veya abonelik ücreti gibi ek bir kayıt ücreti ödemezsiniz.

Megareform sitesine bir kez kayıt olduktan sonra tekrar kaydınızı yenilemeye gerek yoktur. Süresiz olarak sitede hesabınız ve iletişim bilgileriniz yayınlanmaya devam eder.

Bir kez Megareform sitesine kayıt olduktan sonra sınırsız sayıda ilanınızı ve etkinliğinizi sitede yayınlayabilirsiniz. 

Megareform sitesinde yayınladığınız ilanlarda etkinlik, seans ya da çalışma ücretini belirtmek zorunda değilsiniz. Bu alan tamamen uzmanın inisiyatifine bırakılmıştır. Site üzerinden mesaj yoluyla veya profil sayfanızda bulunan Whatsapp butonu üzerinden size ulaşan kişilerle ücret bilgisini detaylı bir biçimde paylaşabilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz. Hem sizi, hem de verdiğiniz hizmetleri tanıtan ilanlarınızı, online veya yüz yüze etkinliklerinizi ve konaklamalı kamplarınızın satışını %10 komisyon bedeli ile site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Evet kesiliyor. Site üzerinden satın alınan etkinliklere, kamplara ve danışmanlıklara otomatik olarak fatura kesildiği için site üzerinden yaptığınız satışlarda mali açıdan kendinizi garanti altına almış olursunuz.

Evet. Megareform sitesinde EFT ve Havale seçeneğine ek olarak kredi kartı ile de ödeme imkanı da bulunmaktadır. Sizden bir danışmanlık ya da hizmet satın almak isteyen ama nakit ödeme yerine, kredi kartıyla tek çekim veya taksitle ödeme yapmak isteyen kişilere kredi kartı ile ödeme imkanı da sunabilirsiniz.

Evet. Megareform Sitesinde `Sektörel Haberler` bolümünde kendinize özel oluşturulan sayfada uzmanlık alanınızla ilgili dilediğiniz kadar yazı yayınlayabilirsiniz. Böylece sektörde bilinirliğinizi ve alanınızdaki uzmanlığınızı daha fazla artırabilirsiniz. Bu yazılar sayesinde Google arama sonuçları üzerinden sayfanıza yeni danışanlar çekersiniz.

Evet. Tüm ilanlarınızı ve etkinliklerinizi İnstagram hesabınızdan alarak ekibimiz sizin adınıza siteye yükler. Siz ilan yüklemekle vakit kaybetmezsiniz, Böylece kendi işlerinize odaklanabilirsiniz.

İşortağımız E-Ofis ile yapılan anlaşma kapsamında, danışan görüşmeleriniz ve toplantılarınız için saatlik veya günlük olarak Türkiye’nin 13 ilinde, en prestijli plazalarda bulunan E-ofis ofislerini veya toplantı salonlarını liste fiyatı üzerinden % 50 indirimli olarak kullanabilirsiniz. Bize bir-iki gün öncesinden kiralamak istediğiniz lokasyonun bilgisini iletmeniz yeterli. Rezervasyonunu sizin adınıza biz gerçekleştireceğiz.