Her Ay Zengin İçerikle Yeni Sayı...

Megareform Dergisi aylık olarak yayınlanır. Dergimizde yayınlanan içerikler aynı zamanda web sitemizin haberler kısmında da blog yazısı olarak yayınlanmaktadır. 

Böylece internette sektörel arama yapan kullanıcılar, dergimizde yayınlanan tüm içeriklere ve uzmanlara ulaşabilmektedir.

Dergimiz, sitemizde yer alan tüm uzmanlarla birlikte faaliyet gösterdiğimiz alanlara ilgi duyan yüzlerce kişiye de email yoluyla  iletilmektedir.

 

Röportajınız Hem Dergide, Hem Sitede!

Eğer siz de Astroloji, Diyet, Enerji & Şifa, Farkındalık, Koçluk, Nefes & Meditasyon, Pilates, Psikoloji & Terapi ve Yoga alanlarından birinde faaliyet gösteriyor ve hizmet veriyorsanız bir sonraki sayımızda siz de yer alabilirsiniz.

Sizinle yapacağımız röportaj, hem dergimizde yayınlanacak, hem de internet sitemizin röportajlar bölümünde görsellerinizle beraber blog haber olarak paylaşılacaktır.  

Google üzerinden yapılan sektörel aramalarda SEO optimizasyonu ile uyumlu web sitemiz, kullanıcılara öncelikli olarak sizinle yapılan bu röportajı gösterecek ve bilinirliğinizi artıracaktır.  

 

 

ÖNCEKİ SAYILAR

Dergilerin üzerine tıklayarak içeriklerini inceleyebilirsiniz.

11. SAYI
10. SAYI
9.SAYI
8. SAYI
7. SAYI
6. SAYI
5. SAYI
4. SAYI
3. SAYI
2. SAYI
1. SAYI