Numeroloji İle Dişil Enerji Arasındaki İlişki – Esra Dündar

Numeroloji İle Dişil Enerji Arasındaki İlişki – Esra Dündar

Sertan Kırço: Bu programda numeroloji konuşacağız çünkü gerçekten hem konuşması hem araştırması hem de uygulaması keyifli bir konu. Numerolojide çok güzel şifreler alabiliyorsunuz. Bu bilgileri güzel sanatlarla ve takılarla birleştirince çok daha anlamlı hale geliyor. “Mopeke” adlı bir güzel bir marka yaratmış Esra Dündar.

Sertan Kırço: Önce biraz sizi tanıyalım. Nasıl başladınız bu işe?

Esra Dündar: Ben Esra Dündar Güzel Sanatlar Mimar Sinan Üniversitesinde grafik tasarım okudum. Bir müddet o mesleği yaptım fakat ellerimi de kullanmak istediğim için oradan ayrıldım. Kendi kendime takılar yapmaya başladım. Takıları mağazalara vererek bu işi sürdürdüm. Sonra araya evlilik, çocuk girdi. Oraya es vererek okullara, merasimlere çocuk kostümleri yaparak devam ettim. Fakat sonra tekrar oralardan çıkıp numerolojiye adım attım.

Numeroloji Nedir?

Sertan Kırço: Peki numeroloji nasıl bakılıyor? Gizemleri nasıl çözüyorsunuz?

Esra Dündar: Ben Anadolu numerolojisi bakıyorum. İsimden bakıyorum. Doğum tarihini de ekliyorum. Orası da yaşam yoluyla ilgili bilgiler veriyor, ama asıl bu hayata bedenlenip adım attığımız noktadaki sınavlarımızın neler olacağının bilgisini ismimiz veriyor. İsmimizin içindeki harflerin hepsi bir ses enerjisi, titreşimleri var. İsmimizin içinde olmayanlar harflerden bu yaşamda karmik borçlu dediğimiz sınavlarımızın asıl o noktada olacağının bilgisini alıyoruz.

Numeroloji der ki biz bedenlenmeden önce birer ruh varlığı iken bu yaşamda neler yapacağımıza birincil ruh varlıklarımızı, ismimizi kendimiz seçerek geliyoruz. Aslında ne yapacağımızı, deneyimleyeceklerimizi bilerek geliyoruz fakat bu bağlantı kopuyor ve bunu unutuyoruz. Nefsimiz ve dünyevi zevklerimiz kendi yolumuzu kapatır hale geliyor. İsmimizin içinde olmayan harflerin 1’den 9’a kadar sayılara bağlanıyor. Sayılar da çakra enerjilerine bağlanıyor. Yol gösterici olmak adına bu sayılarla ilgili bilgiler aktarıyorum.

Sertan Kırço: Peki bunların katkısını görmek, hissetmek ve onu kullanmak nasıl oluyor?

Esra Dündar: Burada önemli olan hazır olmak. Zaten hazır olmayan kişiler “Numerolojime bakar mısın?” diye gelmiyor. Hazır olan kişi de zaten kendi değişime açık halde geliyor. ‘Gitmiyor, yapıyorum yapıyorum düzelmiyor’ dediği noktada gerçekten çok faydalı oluyor bunları duymak. Aslında bir sürü yerden duyuyor ama kulak ardı edilebiliyor. Burada numeroloji bakılırken daha çok netleşiyor. O yüzden gerçekten de faydası oluyor.

Sertan Kırço: Peki hiç hazır olmayan ya da inanmayan oldu mu?

Esra Dündar: Böyle 1-2 kişi oldu fakat karşı taraf gerçekten hiç hazır değildi. Çok fazla önyargılıydılar. Bu yüzden o noktada ilerlemiyor, akış olmuyor. Genel olarak hazır olmayan insanlar da seans için gelmiyorlar.

Esra-Dündar-Numeroloji

Numeroloji uzmanı Esra Dündar’ın Megareform’daki profil sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kendisinin Instagram hesabını görmek için buraya tıklayınız.

Yorum Ekle

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.