Kozmo enerji nedir? – Özlem Göktaş

Kozmo enerji eğitmeni ve uygulayıcısı Özlem Göktaş, bizleri kozmo enerji konusunda harika bir yolculuğa çıkardı.

Sunucu: Herkese iyi akşamlar diliyorum, öncelikle. Megareform Yeliz, ben. Bugün canlı yayın konuğumuz olarak, Özlem Göktaş bizlerle birlikte olacak. Evet, Özlem Hanım. Bugün kozmo enerjiyi konuşacağız, birlikte. Sizi, öncelikle tanımak isteriz. Buyurun lütfen.

Özlem Göktaş: Tabi ki. Herkese merhabalar, arkadaşlar. Tekrar hoş geldiniz. Ben, Özlem Göktaş. Kozmo enerji eğitmeni ve uygulayıcısıyım. Ayrıca ICF Profesyonel Koç’ um. Kozmo enerjiyle ilk, 9 yıl önce tanıştım. Tesadüf eseri bir şekilde tanışıklığım oldu. Daha sonra yaşadığım farkındalık ve açılımlar sebebiyle, baktık ki; böyle atalardan gelen şifacılık olaylarımız varmış. Bunu keşfettikten sonra, daha da bir içine girdik. Kendimizi, kozmo enerjinin böyle ortasında bulduk ve ilerleyip eğitmenliğe doğru giden bir süreç oldu. 3,5 yıl boyunca eğitimlerim sürdü. Hiçbir zaman, hani ‘Aa! Ben bir eğitim alayım, bunu böyle bir şey yapayım, işte arkadaşlarımla paylaşayım’ vesaire gibi bir şeyim olmadı. Çünkü kendim için girdim. Ve farkındalıklar yaşadıkça da sindire sindire, bu yolum tadını çıkara çıkara bitirdim, eğitimlerimi. Tüm eğitimlerimiz bitti. Kozmo enerji harici ne yapıyorum? Mindfulness’ la ilgileniyorum. Öncelikle kendimde sindirerek devam ediyorum, onda da. EFT eğitmenliği yapıyorum bazen, kurumlara ya da derneklere gibi ama hayatımın yüzde 95’ i, kozmo enerji. Ben, tek bir yolda uzmanlaşmayı seçtim. Hani her eğitimi alıp, onun uzmanı olmaktansa tek bir alanda uzmanlaşmayı seçtim. Bu bana, hocamın tavsiyesiydi, zaten. Ve çok memnunum. Bu yolda olduğum için çok memnunum. Dediğim gibi hani… Benim yolum, burada gidiyormuş. Saygım, sonsuz. Ben, hani tek yolda gidebiliyorum. Öyle söyleyeyim. Çok fazla… Başak burcuyum. Tek bir yol ve onu, en ince ayrıntısına kadar sindire sindire giden bir ruhum var. O yüzden benim yolum kozmo enerjiyle başladı. Bu şekilde de devam edecek. Böyle özetleyebilirim.

Sunucu: Başarılarınız daim olsun, dileriz ki.

Özlem Göktaş: Teşekkür ediyorum.

Sunucu: Peki, kozmo enerji nedir, Özlem Hanım? Onun bir açıklamasını yapabilir misiniz?

Özlem Göktaş: Tabi ki. kozmo enerji dediğimiz şey; evrende var olan kozmik frekansları kullanarak temizlenme, şifalanma, korunma ve bilgi edinme üzerine oluşturulmuş, holistik bir bakış açısına yani ruh, beden, zihin olarak bakan… Kişiye, o şekilde bakan bir sistem. Ne demektir, yani hani şifalanma dediğimiz şey? Evet, hastalıklara çalışıyoruz. Temizlenme ve korunma dediğimiz şey; düşük titreşimli enerjilerden, auralarımızın temizlenmesi ya da korunması şeklinde ifade edebiliriz. Bilgi edinme dediğimiz şey ise… Bunu, arkadaşlar çok merak ediyor. Ne demek bilgi edinme? Bilgi edinme dediğimiz şey, arkadaşlar; biri gelip bizim kulağımıza fısır fısır bir şey demesi değil. İçimize feyz olması. Bizim üst çakralarımız aktifleştikçe; bizim telepati yeteneklerimiz işte, algılama, hislerimizin daha fazla artması gibi yeteneklerimiz artıyor ve bununla… Bilgi edinme dediğimiz şeyler, bunlar. Düşündüğümüz bir şeyin, bir arkadaşımız vasıtasıyla cevabını almak da bilgi edinmedir Ya da düşündüğümüz bir şeyin, pat Instagram’ da ya da internette önümüze düşmesi de bilgi edinmedir. Bunların hepsi, bilgi edinmeye giriyor. Yani öyle bir, medyumik bir tarafı yok, açıkçası bunu söyleyebilirim, bilgi edinme denilen şeyin. Böyle kapsamlı bir sistem. Sadece hastalıklara çalışan bir sistem değil, kişilere çalışan bir sistem değil. Hastalıklar harici mekanlara çalışıyoruz. Mekan dengeleme, dediğimiz şey var. Şu çubuklarımız var. Biraz sonra anlatacağım zaten. Antenlerimiz var. Mekan dengeleme yapıyoruz. Ondan sonra tarlalara çalışabilirsiniz. Büyük alanlara çalışabilirsiniz. Hatta ülkelere bile çalışılabilecek çalışmalar var. Kozmo enerjiyi yani, tek bir kişi üzerine çalışma bazlı olarak değerlendirmiyoruz. Alanı çok geniş.

Sunucu: Birçok alan..

Özlem Göktaş: Hayvanlara çalışıyoruz. Her… Aklına gelebilecek her türlü alana çalışma yapabilecek frekans, mevcut bu sistemde. Hani hakiki frekanslı bir sistem. Her durum ve… İşte hastalık ya da durum için bir ya da bir’ den fazla frekans var. Şöyle örnekleyebiliriz; mideniz ağrıyor. Bununla alakalı, evrende, bizim kullandığımız frekansımız var. Bunu uyguluyoruz, kişiye gibi. Çok basit olarak, bu şekilde belirtebilirim. Evet…

Sunucu: Hepsini, kategori kategori yöntemleri var, anladığım kadarıyla.

Özlem Göktaş: Aynen, hepsi tekniğe bağlı. Belli bir tekniğimiz var. Şunu, ben çok önemsiyorum. Şimdi kozmik enerji, cosmo energitica ve kozmo enerji… Üçü de aynı anlama geliyor. Şimdi tanımdan sonra, bunu da belirtmek istiyorum. Üçü de aynı anlama geliyor. Ama Türkiye’ de ve hatta Rusya’ da, dünyada da kozmik enerji adı altında çok farklı eğitimler veriliyor. İşte X kozmik enerji ya da direkt kozmik enerji var, Türkiye’ de. Ama bizim kozmik enerjimiz değil. Bizim kozmo enerjimiz değil.

Sunucu: Tarihte Rus kökenli diye biliyorum.

Özlem Göktaş: Evet. Hatta şu… Çok affedersiniz, tam alamadım, söylediğinizi. Tekrar eder misin?

Sunucu: Tarihi de… Tarihi kökeni, zannediyorum Ruslara dayanıyordu. Geçen programda…

Özlem Göktaş: Aynen

Sunucu: …öyle anımsıyorum.

Özlem Göktaş: Evet. Aşağıdan bir soru gelmiş; 111 frekansını merak ediyorum?

Sunucu: Herkese…

Özlem Göktaş: Aynen. O soruya şöyle cevap verebilirim; hani kozmonun içerisinde, böyle bir 111 frekansı vesaire var mı, dersen, böyle bir şey yok. Hani belki 111’i arkadaşımız, oradan şey olarak söylemiştir. Böyle ikili frekanslar var. Numeroloji tarzı frekanslar var. Bizim kozmo enerjinin içinde olan bir şey değil. Zaten frekansların, burada hani isimlerini bile söylemek… Şimdi internette görüyoruz ama sakıncaları var, esasında. O frekanslar inisiye olmadan… Biz de inisiye, el verme usulü var. O olmadan, asla aktif edilmemeli. Böyle bir kuralımız var. Hani biraz, konudan konuya atlamış gibi oldum, başta farklı bir şey anlatıyordum ama o frekansları kullanmıyoruz. Asla! Elimize bilgiler düşse de..

Kozmoenerji Eğitmeni & Uzman Koç Özlem Yüzen Göktaş’ın Megareform’daki profiline buradan ulaşabilirsiniz.

Kendisinin Instagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.