Enerjinin Şifası – Eda Erdoğan

Enerjinin Şifası – Eda Erdoğan

Türkiye’nin Mega değişim sitesi Megareform’a konuk olan değerli Spritüel Koç Eda Erdoğan, enerjinin şifası ve sözün gücü üzerine konuştu.

1. Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

Megareform okuyucularına merhaba.

Spiritual Coach Eda Erdoğan ben. Bugüne kadar, radyo ve televizyon programları yaptım. Kendime ait bir iş yeri işlettim. Hepimiz hayatımız ile belli döngülerden geçeriz. Kişisel yolculuğum kendimle başladı birçok eğitim ve etkinliklere katıldım, birçok da aydınlanma yaşadım. Hayatımda heyecanlandığım ilk şey enerjiyi hissetmek oldu ve şifasını.. Bu şifa enerjisi beni içine aldı. Spiritual cocah olarak adımlarımı attım. 2011 yılından beri.. 2022’de kitabım ‘Evrenin Enerji Atölyesi’ ni çıkardım.

2. Alanınızda uzmanlaştıktan sonra kendi hayatınızda ruhsal, zihinsel ve bedensel olarak değişiklikler oldu mu ? Neleri fark ettiniz?

Farkındalığınız artmaya başlıyor, bilinç ve bilinçaltınızı çok daha iyi anlıyorsunuz. 

Hayatınızda birçok şeyin aslında nedenini çözmüş oluyorsunuz ve sorunun kaynağına inmeye başlıyorsunuz. 

Okuduğum bir yazı vardı onu paylaşmak istiyorum.

Söz hem zehirdir hem de şifadır. 

İnsan kendi kulağından hem zehirlenir hem de şifalanır. 

Bilmeden de olsa kendi sözümüzle yine kulağımızdan kendimizi zehirliyoruz. 

Bunu şifaya çevirmek de bize bağlı ve bir değişme bağlı. 

Gün içinde kullandığımız sözlerin enerjileri mühür gibidir. 

Hayatımızda hiçbir zaman pozitif bir enerjide sürekli olmak mümkün değil. Gün içinde hepimiz yaşarız negatif enerjileri, önemli olan bilincimizde bu enerjileri ne kadar barındırdığımız. Aslolan dengeyi sağlayabilmektir. 

3. Bu alanda uzmanlaşmaya ve başka insanların hayatına dokunmaya karar vermeniz nasıl oldu? Siz mi seçtiniz yoksa başka birileri mi sizi teşvik etti? Biraz kendi yolculuğunuzdan ve hikayenizden bahseder misiniz bize?

Enerjinin şifasını hissettiğimde ilk başta çevrem ile başladım ve onlardaki mucizeyi gördüm. Sonrasında kendimi içinde buldum. Enerji sihir gibi, dokunduğu yere şifa veriyor. 

Şifayı arayan ile bir şekilde yollarınız kesişmeye başlıyor .

Niyet çok önemli, enerji alanınıza girmiş oluyor.

Danışanlarınızı şifa enerjisiyle tanıştırmış oluyorsunuz.  

Eğitimler vermeye başladım. Uzun bir süre meditasyon grupları kurdum. Bireysel seanslarla şifa enerjisi ile devam ediyorum çalışmalarıma.

4. Danışanlarınız size en çok ne gibi sorunlar nedeniyle başvuruyor? 

İkili ilişkilerde yaşanan sorunlar, bereket, bolluk gibi alanlarda yaşadıkları blokajlar, geçmişteki sorunlarla yaşama hali, enerji düşüklüğü, değersizlik duygusu, başarılı olamama korkusu, kendini sürekli negatif enerjide hissetmesi, sevgi enerjisinin düşük olması. En fazla bu sorunlarla karşılaşıyorum. 

5. Son yıllarda bu alana ilgi oldukça arttı. Özellikle sosyal medyada çok fazla bir bilgi kirliliği de yaşanıyor. Siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Maalesef ki sosyal medyada çok fazla bilgi kirliliği oluyor. Her bilgiye onay vermemek gerekiyor. Kimine iyi gelecek şey başka birine kötü gelebilir. Örnek vermek gerekirse, enerji ve olumlama gibi çalışmalar. . Neye enerji alanınza onay veriyorsunuz bu çok önemli çünkü bilinçaltınıza kodlama yapıyorsunuz. Sizin enerji alanınıza uyumlu değilse negatif sonuçlar alma ihtimali var. Sorunun kaynağına inmek gerekiyor, bunun için de profesyonel destek alınırsa pozitif bir enerjide olmaları mümkün. Bilgi kirliliği ile maalesef ki birkaç günlük eğitimle sundukları bilgiler ya da etkinlikleri doğru bulmuyorum. Her konu baştan aşağıya gerçekten zaman ve deneyim gerektiriyor. Yanlış yapılan bir adım sonrasında dönüştürmesi zor olabiliyor.

Ben danışanımla ile ilgili böyle bir sorun yaşadım zamanında, Reiki eğitimi almış. Egitimi veren kişi yanlış uyumlama yaptığı için, danışanın hayat enerjisi kötüye gitmiş ve uzun süre bu psikoloji ile yaşamış. Daha seçici olmak ve iyi araştırmak gerekiyor. 

6. İnsanların farkındalıkları arttıkça hayatlarında yolunda gitmeyen veya kötü giden şeyleri değiştirmek istiyorlar. Bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan sizden hizmet alanlarda nasıl bir etki bırakıyorsunuz?

Bireysel seanslarımda ilk seansla birlikte kişinin farkındalığı artıyor, sınırlarını zorlayan olaylar şifalanmaya başlıyor. İlk seansla enerjiyi hissetmeye başlıyorlar. Yola devam ettiğimizde önce emekleyerek yürümeyi öğreniyor. Sonrasında koşmaya başlıyoruz. Her danışanın deneyimi farklı oluyor. 

7.Son olarak bu yazıyı okuyanlara bir mesajınız var mı?

Megareform’a teşekkür ederim.

Mesleğin her dalından kişileri biraraya getirdiğiniz için ve insanları bilgilendirmemize aracı olduğunuz için. Başarılarınızın devamını diliyorum. Okuyuculara notum ise; öncelikle lütfen değerinizi bilin. Hayatınızda her zaman inişler ve çıkışlar olacak .Önemli olan buradan ne öğrendiğimiz, ne yapmamız gerekiyor? Bu soruları lütfen kendinize sorun.

Cevapları sizde.. 

Hayatlarında başarıya ulaşan insanlar tesadüfi bir yere gelmezler.

Kişisel yolculuklarına başladıklarında hedeflerini bilirler. 

Niyetlerine odaklanarak her zaman canlı tutarlar.

Sözcükler çok güçlüdür, tüm varlığınızı olumsuz ya da olumlu bir şekilde etkileme yeteneğine sahiptir.

‘Bunu yapıp yapamayacağımı bilmiyorum’ gibi zayıf yorumlar yerine, ‘hayatımın en iyi zamanını şimdi geçirmeye kararlıyım’ gibi güçlendirici ifadeler kullanmayı tercih edin.

Bilinçaltını yeniden yapılandırmak için görselleştirme tekniğini kullanın. Hayatınıza neyi çekmek istiyorsanız, meditasyon ile görselleştirme yoluyla gidin.

Bu sistemi alışkanlık edinerek, bilinçaltınızı yeniden düzenleyecektir.

Kendinize olan inancınızı artıracak ve başarının mümkün olduğunu göreceksiniz.

Niyetinize inanarak ve bu hedeflere ulaşmak için uygun adımları atarak fırsatların açılmasını sağlayacaksınız. 

Kendinizi doğru zamanda doğru yerde bulacaksınız.

Formül çok basit.

Niyet, görselleştirme, meditasyon, inanç, nefes ve planlama. 

Hayalleriniz gerçek olsun.

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir. 

Mevlana 

Spiritual Coach

Enerji/Eğitmeni/Terapisti 

Eda Erdoğan

Usui Reiki Master,Kundalini Reiki Master,Viloet Flama Reiki Master,Karuna ki Reiki Master,Lightarian Reiki Master,The Golden Triangle Reiki Master,Kozmo Enerji,The Golden Triangle Reiki Maste,Esma-ül Hüsna, Titreşim, Kuantum Alan, Enerji ve Şifa, Oto-Hipnoz,Oto -Telkin,Bilinç altı Analizi ve Bilinç altı Programlama,Piramit Enerji,Sesle Şifa Çalışması,Oneness Deeksha (İlahi dokunuş),Şans Reiki,Sarkaç,Mekan Temizliği,Meditasyon,Çakra,Şifa Çalışmaları 

Spritüel Koç, Enerji Terapisti Eda Erdoğan’ın Megareform’daki profiline buradan ulaşabilirsiniz.

Kendisinin Intagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.