İçindeki Dişil Enerjiyi Uyandır

İçindeki Dişil Enerjiyi Uyandır

Karma astroloji & rüyalar ve semboller uzmanı Sevil Türkoğlu ile Nefes Koçu ve Bilinçaltı Uzmanı Deniz Uluhan, içimizdeki dişil gücü nasıl uyandıracağımızı paylaşıyor. Astrolojik göstergeler ve nefes pratikleri ile iki uzman “dişil enerjiyi uyandır ve harekete geçir” diyor ve pratik ipuçlarını aşağıdaki videoda anlatıyor.

Dişil Enerjiyi Uyandır Nedir?

Bu eril dişil enerji nereden çıktı aslında biraz oraya girmek gerekiyor. Bugün yaşamda erkek var, kadın var. Siyah var, beyaz var. Gece var, gündüz var. Özünde her şeyin iki kutbu var. Bizim zaten aslında bu dünyaya geliş amacımız bu zıt kutuplardan kendi içimizde bir denge oluşturmak.

Kadın olarak bizler hep çevremizde “dişil enerjiyi uyandır” sözünü sık sık duyuyoruz. Çünkü biz kadınların dişil enerjisinin daha fazla olması gerekiyor ve eril enerjisinin daha düşük olması gerekiyor ki yaşamda
gerçek huzuru bulabilelim.

Erkeklerin de eril enerjisinin daha yüksek olması ve dişil enerjisinin daha az olması gerekiyor ki, erkeklik duygusuyla bütünleşmiş olarak kendi hayatlarını sürdürebilsinler. Bunu oranlarsak kadınlarda %70 dişil enerjinin, %30 eril enerjinin bulunması sağlıklı bir oran diyebiliriz. Erkeklerde de benzer şekilde % 70 eril enerji ağırlıklı olmalı.

Dişil Enerji Kadınlarda Neden Azalıyor?

Son yıllarda zorlaşan ekonomik koşullar ve geçim sıkıntısı gibi nedenler kadınların iş hayatına daha fazla girmesine sebep olmuş. Aynı zamanda yaşamın koşuşturması ve mücadelesi dişil enerjinin biraz daha arka planda kalmasına ve erkek özelliklerinin yani eril enerjinin ön plana çıkmasına neden oluyor.

Buna ek olarak boşanmış kadınlarının sayılarının artması ve evde eril figürünün olmaması aslında kadınların dişil enerjisinin yitirilmesine ve ev yaşamında daha çok eril enerjinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bu yüzden daha mutlu ve huzurlu bir yaşam için “Dişil enerjiyi uyandır ve harekete geçir” mottosu üzerine odaklanıyoruz.

Siz de bu videoda hoşuna giden ve kendi hayatınızda dişil enerjinizi artırmak için uyguladığınız yöntemler varsa lütfen yorumlara eklemeyi unutmayın.

Deniz-Uluhan

Deniz Uluhan’ın profil sayfasını görmek için lütfen tıklayınız.

Sevil Türkoğlu’nun profil sayfasını görmek için lütfen tıklayınız.

Deniz Uluhan’ın kurucusu olduğu Omnia Bütünsel Yaşam Merkezi sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

Yorum Ekle

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.