Ajda Türker
Ajda Türker
Astrolog -Yazar- Eğitmen-Bireysel Danışmanlık
Üyelik Süresi 1 yıl
Ataşehir/İstanbul
5 Aralık 1974 doğumlu Ajda Türker, üzerinde uzun yıllar araştırmalar yaptığı Astroloji dalına, profesyonel anlamda 2012 yılında eğitimler alarak başlamıştır.

Modern Astroloji ile başlayan eğitim yolculuğuna Öner Döşer’ in kurucusu olduğu AstroArt Astroloji Okulunda Klasik Astroloji Eğitimi alarak tamamlamış ve ASA diplomasını almıştır.

Uluslararası kurum olan ISAR, Uluslararası Astrolojik Araştırmalar Derneği (The international Society of Astrological Research) ve APAI, Uluslararası Profesyonel Astrologlar Derneği (The Association of Professional Astrologers International) üyesidir. Astroloji eğitimleri, bireysel danışmanlık, kurumsal şirketlere seminerler vermekte olan Ajda Türker, bilinçaltı ve psikoloji ile astrolo- jik bağlantılar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Astrolojinin diğer dalları olan; Horary (Saat) Astrolojisi, AstroPsikoloji, Karma Astroloji, Okült Astroloji, Hermetik Astroloji, Uranyen Astroloji, Vedik Astroloji alanlarında eğitimler almıştır. Ayrıca, astrolojik bilgileri yazılarında ve danışmanlıklarında daha verimli kılabilmek adına Kuantum Düşünce Teknikleri, NLP, Reiki, Acsess Bars, Mandala teknikleri ile şifa- lanma, Fheng Shui ve Uçan Yıldızlar gibi farklı bilgileri de hayatına dahil
etmiştir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.