Asaf Ümit Keskin
Asaf Ümit Keskin
Astrolog
Üyelik Süresi 1 yıl
905 * * * * * * * * *
Astroloji Eğitimi
-Danışmanlık
-Rektifikasyon
-Online Birebir Seans

Ben Ümit Keskin 30 Mart 1976 İstanbul Beyoğlu'nda doğdum,. Uzun yıllar profesyonel olarak spor la uğraştım boks ve kick box dallarında birçok derecelerim vardır. 2001 yılında sağlık sorunu neticesiyle profesyonel spor hayatıma son vermek zorunda kaldım
Astroloji ilmine uzun yıllardır meraklıyım, Bu sebeple bu konuda bir çok duayen Astrolog'un astrolojiye bakışını ve birikimini anlayabilmek için birçok eğitimler aldım.

Her gün, ASTROLOJİYE dair, bulduğum veya aradığım yeni bilgilerle, hala öğrenmeye devam ederken, tecrübelerimi ve öğrendiklerimi aktarmaya çalışıyorum.

Astrolojinin pratik olarak, anlaşılması ve hayata katılması için mücadele ediyorum. Herkes teknik olarak bilmek zorunda değil. Ama herkes hayatına ASTROLOJİYİ katmak zorunda… Bunun nasıl olacağını anlatmak benim hedefim.

Şu an astroloji dalında, batı astrolojisi, vedik astroloji, karma astroloji, finansal astroloji, astrokartografi konularında danışmanlık ve eğitim veriyorum. Özellikle verdiğim eğitimde, bir çok aldığım eğitimin ve kendi deneyimlerim neticesinde mükemmel bir astroloji müfredatı hazırladım.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.