Aybüke Altundağ
Aybüke Altundağ
Diyetisyen
Üyelik Süresi 1 yıl
Ben Diyetisyen Aybüke ALTUNDAĞ. 2018 yılında Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetik lisans eğitimime başladım. 2022 senesinde bölümümden başarıyla mezun oldum. Aynı zamanda 2019 senesinde Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümüne başladım ve 2020 senesinde başarıyla mezun oldum. Lisans bitirme tez konum ''Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinin Gıda Katkı Maddeleri Ve Monosodyum Glutamat Hakkındaki Bilgi Düzeyi Ve Tüketim Sıklığının Belirlenmesi'' idi. Aynı şekilde lisans bitirme seminer konum ise ''COVID-19 Pandemisinde Vitamin ve Mineraller'' idi.
Mezun olma sürecimde Koç Üniversitesi Hastanesinde gönüllü staj yapma fırsatım oldu. Aynı zamanda Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde bir dönem boyunca klinik stajımı gerçekleştirdim. Trakya Üniversitesi Yemekhanesi ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Yemekhanesinde de Toplu Beslenme üzerine stajlarımı gerçekleştirdim. Eğitimim sırasında birçok seminer ve eğitime katılıp kendimi geliştirdim.
Üsküdar Üniversitesi'nde Beslenme ve Diyetetik yüksek lisansıma 2022 yılında başladım. Şu anda online bir şekilde çalışmayı sürdürmekteyim.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.