Birgül Altın
Birgül Altın
Astrolog
Üyelik Süresi 1 yıl
905 * * * * * * * * *
Ben Birgül Altın. 44 yaşındayım. Uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonra, kendi yolculuğumu keşfetmek için spiritüel alanda eğitimler ve danışmanlıklar alamaya başlamamla birlikte hayatın farklı yönlerini keşfettim. 30’lu yaşlarımın başlarında ilk sorgulamalar başladı. Hayatta yaşadığımdan, düşündüğümden ve algılayabildiğimden çok daha fazlası olmalı merakıyla başladığım içsel yolculuğum.

Kendi hikayemi anlamak ve anlamlandırabilmek adına çıktığım bu yoluculukta farklı disiplinlerle çalışma fırsatı buldum. Hepsi çok keyifli ve yararlı oldu. Bununla birlikte beni en çok etkileyen ve heyecanlandıran ise astrolojinin farklılığı ve büyüsüydü. İnanılmaz bir sistem bütünlüğü var. Yaşadığım her şeyin doğum haritamda bir karşılığının olması; neyi, neden yaptığımı çok net bir şekilde anlamamı sağladı. Bunu fark ettiğim zaman, içinde kalmak istemediğim, mutsuz olduğum alanlardan çıkmak çok daha kolaydı artık. Çünkü astroloji “doğum haritası” ile muazzam bir yol haritası veriyor.

Danışanlarıma ve öğrencilerime her zaman söylediğim gibi, “benim başıma neler gelecekten ziyade, başıma gelen olayların içerisinden nasıl çıkacağımı sağladığı için kıymetlidir astroloji.”

2019 yılı itibariyle verdiğim danışmanlıklarla ortalama olarak 1.000 harita üzerinde çalışma fırsatı buldum. Her bir haritanın, tıpkı kişinin parmak izi gibi kendine özel olması, kendi içinde bir hikaye barındırması ve kişinin bu hikayeyi anladığı, onu fark ettiği zaman, aslında hayatta ne kadar kolay ilerleyebileceğini, sorunlarını kolaylıkla çözebildiğini, bir de kendini tanıma süreci açısından da keyifli bir yol arkadaşıyla birlikte olduğunu görmesi, zaten o yolculuğun konforla başladığını göstermektedir. Farkı keşfetmek için keyifli yolculuklarınız olsun.

Aldığım eğitimler:

Temel Seviye Astroloji Eğitimi – Öner Döşer (2018)
Psikolojik Astroloji – Barış Özkırış (2019)
Ezoterik Astroloji – Mine Örs (2020)
İleri Seviye Astroloji Eğitimi – Mine Örs (2021)
Soru Astrolojisi – Devrim Dölen (2020)
Bu temel eğitimler dışında; farklı eğitmenlerden semineler aldım ve almaya da devam ediyorum. Astroloji derya deniz bir alan. İçine girdiğiniz zaman çıkmanız mümkün olmuyor. Zaten çıkmakta istemiyorsunuz... 😉
Sevgiler,

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.