Burcu Saraçoğlu
Burcu Saraçoğlu
Yoga Eğitmeni - Aile Dizimi Uygulayıcısı
Üyelik Süresi 4 ay
Burcu Saraçoğlu Kimdir?

İstanbul’da geniş bir ailede doğup büyüdüm. Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldum. Yaşadığım çevre, sahip olduğum iş ve dahil olduğum etkinliklerde odak noktam hep ‘’ insan’’ oldu. Bursa; çok severek yaşadığım, iş kurduğum, aile olduğum şehir olarak beni hep sardı, sarmaladı.

Yaklaşık 18 yıldır Yoga ve Meditasyon yapıyorum. En büyük şansım bilge bir kadın olan, kadim bilgileri sentezleyerek bize aktaran Afet Erengezgin ile meditasyon ve enerji çalışmalarına ilk adım atmam oldu. Bedenimle, duygularımla ve nefesimle belki de ilk bağlantımı tiyatroya olan ilgim dolayısıyla aldığım sahne sanatları eğitimleriyle fark ettim.

Yıllardır ülkemizden ve başka ülkelerden gelen eğitmenlerle çalışmalara katılıyorum. Kendi yolculuğumda beni en çok dönüştüren şey; aldığım eğitimler ve katıldığım çalışmalar sonucunda kendimle kurduğum bağ oldu. Bu yüzden, her zaman bir öğrenci olduğumu unutmadan öğretmeye ve her daim kendimle çalışmaya devam ediyorum.

Eflatun Yoga Yaşam Okulu’nun kurucusu ve eğitmeni olarak Podyum Sanat Mahal’de Yoga Eğitmenlik Eğitimleri, yoga, meditasyon, nefes tekniklerini içeren dersler ve farklılaştırılmış atölyeler düzenliyorum. Burcu Saraçoğlu ile 200 Saatlik Yogada Uzmanlaşma Programı ile yeni yoga eğitmenleri yetiştirmekteyim. (2018-2019 -2020-2021) Bedensel terapilerin yanı sıra aile dizimi teknikleri kullanarak kurumsal firmalar için uyarlanmış oyunlaştırılmış eğitimler planlıyorum.

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.