Ceren Gökşimal Sakin
Ceren Gökşimal Sakin
Feng-Shui-Astroloji Uzmanı-İç Mimar
Üyelik Süresi 1 yıl
Kadıköy/İstanbul
905 * * * * * * * * *
İlk, orta ve liseyi Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladım. Eğitimimi, Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünde sürdürürken iç mimar olmaya karar verdim. Mezun olmamın akabinde ABD’ye giderek Los Angeles’ta Santa Monica College’da iç mimarlık bölümüne girdim ve lisansımı Yüksek Onur Öğrencisi olarak bitirdim.

Türkiye’ye geri döndükten sonra iç mimarlık alanındaki çalışmalara devam ettim. Bu süreçte gerek ev gerekse kurumsal projelerde yer alarak çok yönlü tecrübeler edindim. 2013 yılında kızım Ela’nın doğumu ile birlikte sektöre ara verdim ve geçmişten bu yana ilgi duyduğum Feng Shui alanında eğitim almaya başladım.

Feng Shui konusunun duayeni Çinli Grand Master Raymond Lo'dan eğitim almamın akabinde konu ile ilgili sınavı da yüksek başarı ile tamamladım. Sınav sonucumu Grand Master Raymond Lo'nun sayfasında görmek için tıklayınız. (2015 Yılında sertifikamı aldım ve o dönemde soyadım Ateş'di.)

Eğitimin ardından bireysel olarak iç mimari, Feng Shui, ve Çin astrolojisi danışmanlığı vermeye başladım. O günden bugüne ara vermeksizin sürdürdüğüm Feng Shui alanında sadece bir uzman değil aynı zamanda iyi bir eğitmen olarak da kariyerime Çin Kültür Merkezinde de devam etmekteyim.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.