Ceren Öztürk
Ceren Öztürk
Psikolog
Üyelik Süresi 7 ay
Klinik Psikolog Ceren Öztürk; 2020 Marmara Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Bölümünden mezun olmuş. 2022 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlayarak klinik psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır.
ALVO Psikoloji merkezinde terapist olarak (İngilizce ve Türkçe) danışan görmeye devam etmektedir. Aynı zamanda kurumsal eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleri aracılığıyla farkındalık yaratacak çalışmalara imza atmaktadır.
Üniversite yıllarında birçok projede gönüllü olarak yer aldı. Öğrenci asistanlığı, edebiyat dergisi kuruculuğu, psikoloji topluluğu kuruculuğu gibi işlerde aktif rol aldı. Üniversite mezuniyeti sonrasında öğretmenlik ve klinik asistanlığı gibi işlerde rol almış daha sonrasında online olarak terapi yapmaya başlamıştır. Halen yetişkin, ergen ve çiftlere terapi desteği vermektedir.
Terapi becerilerini geliştirmek ve seans odasında materyallerini güçlendirmek adına güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir.
2020 yılında Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Sonrasında yüksek lisansta Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Dinamik Terapi ve Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) eğitimleri almıştır.
Terapötik eğitim hayatına Gökçen Duymaz’dan BDT, Hande Gündoğan’dan Dinamik Terapi süpervizyonu alarak devam etmiştir.
Hali hazırda Doğan Şahin’den Dinamik Psikoterapi eğitimi almakta ve Dinamik Psikoterapi alanında deneyim ve uzmanlığını ilerletmektedir.

2019 yılında Korto Psikoloji’den Teorik Klinik Staj Programı’nı tamamlamış. Aynı yıl, gönüllü klinik stajı yapmıştır.
2022 yılında Kemal Sayar’ın kliniğinde staj yapmış ve stajı çerçevesinde ön görüşmeler yapmıştır. Aynı yıl Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde hastane stajını tamamlamış ve birçok serviste bulunarak birçok vaka görmüştür.
Eğitim hayatında birçok seminere katılmış, aynı zamanda okulunda online psikoloji dergisi kurarak editörlük ve psikolojik yayın konusunda deneyimlerini arttırmıştır.

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.