Deniz Tekin Ersan
Deniz Tekin Ersan
Psikolog
Üyelik Süresi 1 yıl
Deniz Tekin Ersan, lisans eğitimini ODTÜ Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2010 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Eğitim yüksek lisans programını tamamlamıştır. Doktora eğitimine ise 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim alanında tamamlayarak Psikolog/ Dr. Özel Eğitim Uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır.

Ersan, lisans eğitiminden sonra çeşitli özel eğitim merkezlerinde görev almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesinde öğretim görevlisi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmanın yanında Tübitak bursu ile gittiği Amerika’nın Kansas Eyaletinde, The University of Kansas/ Beach Center on Disability`de öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Otizm spektrum bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, özel ögrenme güçlüğü gibi pek çok alanda uluslararası ve ulusal düzeyde yayınlanmış bilimsel yayınları ve kitapları bulunmaktadır.

Kendi uzmanlık alanlarında gerçekleştirdiği özel gereksinimi olan bireyler ile çalışma konusunda öğretmenler, yöneticiler, polisler, meslek danışmanları, psikologlar gibi pek çok meslek grubuna yönelik gerçekleştirdiği uzman eğitimleri bulunmaktadır.

2006 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

DEHB, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Bireysel Danışmanlık, Duygusal İlişki Problemleri, Otizm, Engeli Olan Bireyler ve Göçmenler alanlarında yetkinliği bulunmaktadır. Aynı zamanda ingilizce terapi hizmeti verebilmektedir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.