Derya Öztürk
Sosyolog-Aile Danışmanı
Üyelik Süresi 1 yıl
Sarıyer/İstanbul
053 * * * * * * * * *
-Spirütiel Koç
-Grabovoi Eğitmen-Danışman

21.07.1967 İskenderun doğumludur.
1985-1990 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi'nde okumuş, sosyoloji bölümünden psikoloji ve felsefe sertifikalarını da alarak mezun olmuştur.
Uzun yıllar uluslararası bir ilaç firmasında çalıştıktan sonra kendi danışmanlık ve kişisel gelişim merkezini kurmuştur. 2002 yılında ruhsal gelişiminde önemli bir rol oynamış olan Reiki ile tanışmış, Reiki Mester olmuştur.

2002- 2004 yılları arasında sayısız eğitimlere, seminerlere katılmış, kendi kişisel ve ruhsal gelişimine son derece önem vermiştir.

2003 yılında NLP(Neuro Linguistic Programming) eğitimlerine başlamıştır.
2004 yılında Robert Smith'den Milton Hipnozu üzerine Hipnoz ve Hipnozla Eğitim eğitimleri alıp uygulamalara başlamıştır. Ralph Watson'dan ve Debra Wylde'dan NLP Practitioner eğitimini ve dünyanın ilk Master Trainer'ı Dr. Wyatt Woodsmall'dan (President of INLPTA) NLP Trainer eğitimini alarak INLPTA Birliği üyesi ve resmi eğitmeni olarak NLP eğitimleri almıştır ve seminerler vermeye başlamıştır.

2004 yılından beri insanlara sevgi ve bilgelikle yeni yaşam yolları bulmaları konusunda bireysel danışmanlık yapmakta ve seminerler vermektedir.

2005'te bugün üniversitelerde sertifika programı dahilinde öğretilen Emotional Freedorn Technıque (EFT) eğitmeni olmuştur.
İnsanın bedeni, beslenmesi, kullandığı ilaçlar ve çevresi ile uyum içinde ve dengede olmasını sağlayan, bilimsel bir yaklaşım ile enerji boyutunu kontrol etmeye yönelik bir formasyon olan ACMOS(Analysis of the Compability of Matter on the Organism and its Synergy-Maddenin Organizma üzerindeki Uyumunum Analizi ve Sinerjisi) eğitimini 2006 yılında SBJ Uluslararası Bioenergy Teknik ve Araştırma Merkezine(Paris) bağlı eğitmen olan Widad Nash dan almıştır.

2019 yılında Dr.Grigori Grabovoi'nin bilimi ile tanışmış Ekim ayında eğitimlerini tamamlayarak Uluslararası Eğitmen diplomasını almıştır. 2004 yılında başlayan kişisel gelişim, seminer, eğitim, yaşam koçluğu, terapi ve bireysel danışmanlık çalışmaları desteğe ihtiyacı olan yetişkin, çift ve ailelere halen sürmektedir.

Bir toplum ve insan bilimci olarak toplumu bilinçlendirmeye her zaman çok önem vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Bu amaçla Türkiye'de sayısız TV programına konuk olarak katılmış ve dünyadaki en yeni bilişsel davranışsal terapi yöntemleri ve kişisel gelişim konularıyla alakalı bilgiler vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Kuantum boyutunda, kişinin öz farkındalığının spiritüel, bilinç, bilinç dışı, bilinçaltı ve enerji boyutları ile ilgi çalışmaları sürmektedir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.