Doruk Taraktaş
Doruk Taraktaş
Wim Hof Metod Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
Wim Hof Metod Eğitmeni - Level 2


1980 Ankara doğumluyum. Üniversite eğitimim sonrası başladığım iş hayatımda farklı sektörlerde yerli ve yabancı firmalarda 20 yıla yakın satış operasyonları kurup yöneticiliğini yaptım.

2018 yılında Wim Hof Metod’la tanışmam sonrası başlayan değişim sürecim ile iş ve özel hayatımda dönüşümü ve gelişimi yaratan bilgiyi herkesle paylaşmak için 2023 yılında tam zamanlı olarak bireysel ve kurumsal zihin beden sağlığına yönelik eğitimler vermeye başladım.

2020 yılında Nefes Koçluğu Eğitimi, 2021 yılında Wim Hof Metod Level 1 ve 2022 yılında Level 2 eğitmenliğimi Polonya’da WHM Academy’den alarak Türkiye’deki ilk ve tek “Sertifikalı Wim Hof Metod Eğitmeni” oldum.

Misyonum;

Bilime dayalı teknik ve protokollere (Nefes çalışmaları, Soğuk Terapileri ve İrade çalışmaları) dayalı hazırladığım eğitimler ile; kişilerin yüksek baskı ve belirsizlik durumlarında istikrarlı bir zihin yapısında kalmalarını, strese karşı dayanıklılık geliştirerek kronik stresi kontrol altına almalarını, böylece zihin ve beden sağlıklarını dolayısıyla iş özel hayatlarını iyileştirmelerini yani gerçek potansiyellerini ortaya çıkararak, zihinsel ve fiziksel performanslarını arttırmak, özgür bir zihinle mutlu, sağlıklı ve güçlü yaşamalarını sağlamak.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.