Ebru Arıtürk
ThetaHealing Eğitmeni - Kadın Doğum Uzmanı Jinekolog - Genital Estetik - Gebe Takibi - Doğal Doğum
Üyelik Süresi 1 yıl
Ataşehir/İstanbul
905 * * * * * * * * *
Genital Estetik
Gebe Takibi
Doğal Doğum


Merhaba ,
Ben Ebru..
Erciyes Üniversitesi TIP fakültesinde başlayan hekimlik hayatımı 2011 yılından bu yana Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak devam etmekteyim.

Daha asistanlık yıllarımda inandığım ve nasıl mümkün olur diye üzerinde projeler üretmeye çalıştığım müdahalesiz,ebe destekli,anne/bebek odaklı doğumları tam bir ekip olduğumuz deneyimli ebe ekibimiz de ile hayata geçirdik. Yoğun bir devlet hastanesi olmasına rağmen her gebeye birebir ebe hizmeti sunduğumuz,doğumun akışını kesintiye uğratacak müdahalelerden uzak durduğumuz harika doğumlara şahit olduk. Benim için hem mesleki , hem şahsi tüm zorlukları ile birlikte unutulmayacak güzellikte bir deneyim oldu mecburi hizmet dönemi.

Mecburi hizmet sonrası, özel hastaneler dahil hastanelerde artık yerleşmiş sistem ve yoğunluk sebebiyle her gebeye bu hizmetleri sunmanın mümkün olmadığını görüp çalışmalarımı özellikle bu hizmetlerin değerinin farkında olan,talep eden,gebe ve hastalarımla buluşmak üzere çalışmalarımı bireysel devam ettirmeyi tercih ettim.

Zaman içerisinde profesyonel bakış açıma kattığım ThetaHealing Enerji Şifa,Yeni Alman Tıbbı,DornMethod,Dönüşümsel Nefes Tekniklerini de kullanarak Beden, Zihin, Ruh bütünlüğünün idrakinde,fizik bedenimizdeki hastalıklaarın duygusal altyapısını da irdeleyerek hekimlik çalışmalarımı devam ettirmekteyim.
Sevgiler..

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.