Emine Çiçek
Emine Çiçek
Yaşam Koçu
Üyelik Süresi 11 ay
053 * * * * * * * * *
Ben Emine Çiçek. 42 yaşında, 24 yıllık mutlu bir evliliği ve 2 kız çocuğu olan şanslı bir anneyim. Sosyal çevresi geniş, dost edinmeyi seven hümanist bir kişiliğe sahibim.

15 yıl kadar süren anaokulu işletmeciliği ile çocuklar üzerinde uzmanlaşıp, insan denilen olgunun çevresiyle iletişim kurduğu ilk dönemlerden, velilere, personele ve kendi çevreme uzanan yolculuğunu yaşayarak öğrendim. Önce yakın çevremden başlamak üzere dost çemberi halesinin içine giren tüm insanların bana dertlerini kolaylıkla anlattıklarını, benim ise aktif bir dinleyici olduğumu fark ettim. Bu aktif dinleme özelliğim, edindiğim tecrübeyle birlikte harmanlanınca, farkına varmadan insanlara yaşam koçluğu yaptığım gerçeğini yüzüme vurdu.

Profesyonel olabilmek adına 3 yıl önce katıldığım eğitimlerimi de başarıyla tamamladım. Severek ve keyifle yaptığım profesyonel bir meslek haline evrilen Yaşam Koçluğu maceramın zirvesine tırmanma yolculuğumda böylece başlamış oldu.

Psikologların işine bulaşmadan yapılması gereken bu meslekte, temas ettiğim birçok danışanıma doğru kararlar aldırmakta her zaman yardımcı oldum. Her bir kişinin farkındalığını oluşturabilmek adına kendisine ayna tuttuğum, birlikte keyifli sohbetler ederken olumsuzluklara odaklanmaktan vazgeçirdiğim ve zamanı kaliteli geçirerek ortak paydalar bulduğum herkese sonsuz teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.