Emine Özcan
Emine Özcan
İletişim Koçu/Ebeveyn Koçu
Üyelik Süresi 2 yıl
Bursa
053 * * * * * * * * *
-Mühendis- Eğitmen
-Marka İletişimci
-Aile İçi İletişim Danışmanı
-CCE Program Eğitmeni
-ICF/PCC Mentör Koç


1977 yılında Rize’de doğdu.
Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Dil eğitimi için İngiltere’ye gitti. Tekstil sektöründe yurtdışı müşteri ilişkileri yöneticisi olarak çalıştı. Dış ticaret eğitimi aldı.

Bol seyahat içeren hayatı annelik sürecine uymayınca bir süre iş hayatına mola verdi.
2. Üniversiteyi okudu, "Marka İletişim Uzmanı” olarak reklam sektöründe 3 yıl çalıştı. Oğlunun DEHB teşhisi ile bir süre evde mesai yaptı.

Sakarya Üniversitesinden "Eğiticinin Eğitimi” sertifikasını aldı. Bu arada 3. Üniversite olarak "Anadolu Üniversitesi-Ev İdaresi” bölümünü okudu, "Yüksek Onur” derecesi "Aile içi İletişim Uzmanı” olarak mezun oldu.
Kendi danışmanlık ve eğitim şirketini kurdu.

Şirket eğitimlerinde daha aktif yer almak ve hayatına değişik bir yön çizmek isteyenlere destek olma amacı ile Yaşam Atölyesi ve Kadir Has Üniversitesi’nden "Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı ve Eğitmenliği” eğitimini tamamladı. MasterCamp eğitim programı ile ICF onaylı koçluk belgesini aldı.
Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü eğitimi devam etmektedir.

"Çocuklarla Oyun Merkezli İletişim Dili Kurmak”; "DEHB Teşhisi Konmuş Çocuk Annesi Olmak”; "Çocuklarda Emniyet-Güvenlik Bilinci Oluşturmak” konularında çalışma ve araştırmalar yapmakta olup eğitimler ve "aile içi iletişim danışmanlığı” hizmetleri vermektedir.
"Şirket İçi iletişim Sorunlarına Sıra Dışı Çözümler” konulu grup çalışmalarını – "Ne Dedin Ne Anladım”, "Merkezde Ben Varım”, "Söyle Bana Ben Kimim” alt başlıklarında "oyunlaştırma” program dahilinde vermektedir.

Kariyer yolculuğuna Eğitmen ve Danışman olarak devam etmektedir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.