Gülay Uman Alaoğlu
Gülay Uman Alaoğlu
Astrolog
Üyelik Süresi 1 yıl
054 * * * * * * * * *
-Astroloji Eğitmeni
-Soru, Seçimsel Dünya, A C G Astroloji
- Kozmik, Bio Tetahealing Ses Uzmanı

1973 yılı İstanbul doğumlu, 3 kız 1 erkek, 4 çocuklu ailenin ortanca kızıyım. Kendi natal haritama gençlik yıllarımdan aşinayım. 2 kız kardeşim de Astrolog olduğundan haliyle evimizde astroloji ve natal haritalar her daim konuşulurdu.

Kadıköy Anadolu Kız Meslek Lisesi seramik bölümü öğrencisi olduğum yıllarda, bana ilerleyen yıllarda astroloji konusunda çalışacağım söylenmiş, ama ben pek oralı olmamıştım. 20 li yaşlarda spiritüel konulara merak saldım ve Bruno Gröning in eğitim programına dahil oldum. Ardından Reiki eğitimi ve enerji çalışmalarına devam ettim. Finans, pazarlama ve kendi şirketim olan Güvenli Bebek Çocuk Koruma İthalat ltd şti de yöneticilik yaptım. Çalışma hayatım devam ederken Hindistan ve Tayland a turistik geziler yaptığım sırada bu ülkelerde holistik çalışmalara katıldım. Beni en çok etkileyen Ses çanakları olmuştu. MSA gibi bir çok eğitim programına dahil olduktan sonra Astroloji okulu ve Sevgili hocam Öner Döşer le astroloji eğitimlerime devam ettim ve öğrenmenin sonu yoktur ilkesiyle devam ediyorum. Bu arada Spiritüel ve holistik konulara yoğunlaşarak, Hindistan’da tanıştığım Ses çanaklarına, sevgili hocam Sırma Belin sayesinde tekrar kavuştum , Peter Hess Ses masajı uygulayıcısı oldum.

Gaye Döşer ile Kozmik enerji ve Kristal Taş Meridyen Masajı uygulayıcı hakkına sahip oldum. MEB masaj sertifika ve Aromaterapi programlarına katılarak diploma almaya hak kazandım.

“Astrolojinin etkisine inanmak, her şeyden önce denemeden ileri gelir; bu deneme de öylesine inandırıcıdır ki ancak onu denememiş( incelememiş) olanlar yadsıyabilirler.'' -Kepler

Kepler’in de dediği gibi, kendi haritamın ve yakınlarımın haritalarının çalışması, etkilerini deneyimlemem inanılmaz oldu. Hayatıma yön vermem kolaylaştı. Ne yapıp, ne yapamayacağımı biliyorum. Diğer insanların bana pozitif-negatif etki ve yansımalarını haritamda görüyorum. Astroloji iyi okunursa yol gösterici, çok iyi bir rehber olur, hayatımıza. Yoluma ışık olan, hayatıma yön veren Astrolojiyle, sizleri de aydınlatmak istiyorum. Bu yolculuğumda teşvik ve desteğini her alanda gösteren sevgili eşim Mehmet Esat'a teşekkür ederim.

‘’Kişinin atmosferi, kendi zihin ve bedenin yaydığı ışımadır. Kişinin çevresindeki atmosferin niteliği, onun düşünme ve eylemleriyle yaydığı etkiye bağlıdır’’. - Maharishi

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.