Gülcan Sağlam
Gülcan Sağlam
Bilinçaltı Düşünce Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
Bolluk Bereket Ve Para Koçu
Regresyon Uzmanı
Meditasyon Koçu
Psikoloji Öğrencisi
Numerolojist


Merhaba Ben Gülcan Sağlam, Maddi, Manevi Zenginliklerle Yaşamak İstediğiniz Hayatın Frekansına Uyumlanabilmeniz İçin 20 Yıldır Bilinçaltı, Düşünce Eğitmeni Olarak Danışmanlık Hizmeti Veriyorum.
Ayrıca Kişisel Gelişim Alanının 15 Dalında Uluslararası Geçerliliği Olan Uzmanlık Sertifikalarına sahip Bir Uzman Eğitmenim.
32 Yıllık Meslek Lisesi Öğretmenliği Görevimden 2021 Yazında Emekli Oldum Ve İki Yıldır Profesyonel Olarak, Tüm Uzmanlık Alanlarımı Harmanlayarak Geliştirdiğim *Ruh Kodu 33 Tekniğinin* Kurucusuyum. Ve Bu Teknikle Bilinçaltı Zihni Yeniden Programlamak İçin Bireysel Seanslar Ve Atölye Çalışmaları Sürdürüyorum. Şu Anda Emekliliğimde Bir Hayalimi Daha Gerçekleştiriyorum Ve
Psikoloji 2.Sınıf Öğrenci Olarak 3. Üniversitemi Okuyorum.
Sizlere Birazda Kurucusu Olduğum *Ruh Kodu 33 Tekniğinden* Bahsetmek İstiyorum.
Bireysel Danışmanlık Ya da Atölye Eğitimleri İçin Bana Geldiğinizde, İlk Önce Numerolojik Olarak Çakra Analizleriniz yapılır.
Doğum Tarihinizle, Adınız Ve Soyadınızla Bu Hayata Deneyimlemek Üzere Getirdiğiniz Dünya Derslerinize Bakılır Ve Atalarınızdan Getirdiğiniz Karma Borçlarınız Tespit Edilir. Sonrasında Size En Uygun Tekniklerle Arınma Çalışmalarına Geçilir.
Bireysel Seanslarda Uyguladığım Yöntemler : Regresyon, NLP, EFT, Bioenerji, Nefes, Meditasyon Koçluğu gibi pek çok Bütünsel Şifa tekniklerini kapsamaktadır.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.