Gülşah Tanyeli
Gülşah Tanyeli
Yoga Eğitmeni, Kuantum & Nefes koçu
Üyelik Süresi 1 yıl
1985 yılında Eskişehir’de doğdum. Hayalimde bir butik otel vardı ve bu hayali gerçekleştirmek üzere lisansımı Başkent Üniversitesi Turizm Otelcilik üzerine okudum. Daha sonra yüksek lisans için Amerika’ya gittim ve California State University’de International Business okudum.

Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra hayatın akışını takip ettim ve kendimi bilişim sektöründe buldum. 10 yıla yakın bir süre analitik ve yapay zeka üzerine çalışan firmalarda Satış ve iş geliştirme yöneticiliği yaptıktan sonra, hayalime ulaşmak ve hayatımın dengesini sağlamak için ayrıldım. Seneler önce Amerika’da ilk olarak yoga derslerine katılarak başladığım yoga yolculuğuma, eğitmen olarak devam etmeye karar verdim.

Bilişim sektöründe çalıştığım yıllarda eğitimler almaya başladım. Vivekananda Yoga üniversitesinin (SvYasa) Yoga eğitmenlik eğitimini tamamladıktan sonra eğitimimi Yoga terapi ile desteklemek istedim ve Cihangir Yoga’dan Yoga Terapi ve Yoga Anotomisi Uzmanlaşma programına katıldım.

Uluslararası geçerliliği olan Yoga Alliance (RYT 300) ve Vivekananda Yoga Üniversitesinin (sVYASA- 250hr) sertifikalarına sahibim. Kurumların yanı sıra grup ve bireysel dersler vermeye devam ediyorum. Kadıköy belediyesi ve dernekler için gönüllü Yoga& meditasyon çalışmalarımı ise mümkün oldukça sürdürmeye çalışıyorum.

Yoganın yanı sıra; Nefes koçluk ve Holoterapi Nefes Terapisi Eğitimlerimi Nefes Okulu’nda Mustafa Kartal’dan alarak, Nefes teknikleri ve nefes terapi çalışmaları dışında da, Nefes ile Yoganın bütünlüğünü sağlayacak derslere yoğunluk vermeye başladım. Nefes terapi ile uyguladığım bilinçaltı çalışmalarına destek sağlayabilmesi için ise, Koçluk merkezinden aldığım Kuantum eğitimi ile bilinçaltı çalışmalarını daha farklı boyuta taşımak istedim.

Nefes& kuantum koçluğu ile nefes teknikleri ve bilinçaltı üzerine çalışmalara devam ediyorum. Ek olarak aldığım Reiki I Ve Pandül Eğitimleri ise, reiki uygulayıcılığına adım atmamı ve enerji çalışmalarımı desteklememe yardımcı oldu. Yakında zamanda Eft ve mindfulness gibi yeni eğitimlerimi tamamlayarak, hem kendime hem de öğrencilerime farklı katkılar da sağlayacağıma İnanıyorum. Hala Anadolu Üniversite’de spor yönetimi bölümüne devam ediyorum. Eğitimler, okunacaklar, öğrenilecekler hiçbir zaman bitmeyecek… Ancak öğrendiklerim ve öğreneceklerimle “Yoga ve Nefesin muhteşem bütünlüğünü” deneyimlemek isteyenlere aktarmak istiyorum… Namaste ☺️

Uzmanlık Alanları
Yoga- Hatha Yoga Yin Yoga Hamile Yogası Çocuk Yogası Meditasyon & pranayama Nefes teknikleri Nefes terapi- bilinçaltı çalışmaları Kuantum koçluğu- bilinçaltı Çalışmaları Reiki I- bireysel reiki seansı Pandül enerji çalışmaları- bireysel çalışmalar

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.