Kader Çiçek
Kader Çiçek
Yaşam Koçu
Üyelik Süresi 11 ay
Ankara
905 * * * * * * * * *
Yaşam Koçu 🌸 - Online seans ✅


Merhaba ben Kader ÇİÇEK. Şu anda 28 yaşında işinde başarılı bir yaşam koçuyum. Hayalim ve hedefim daima insan ve toplum refahıydı ve bunun için Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nü bitirdim.

Birkaç kurumsal şirkette satış ve finans üzerine uzun süre çalıştım. İnsanlarla birebir diyalog halinde olmak ve direk toplumla iç içe olmak, onların sorunlarını dinlemek, gözlemlemek ve çözüm bulmak benim için çok daha değerliydi.
Böyle bir sürecin içinde ‘’Yaşam Koçluğu’’ eğitim reklamlarına rastladım ve başvuru yaptım. Eğitimler önce kendi hayatımla ilgili büyük değişiklikler sağlamama yardımcı oldu sonra da danışanlarımın.

Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok bölgesinden danışanlar edindim, yeni hikayeler, yeni yaşanmışlıklar daima ışık oldu.5 yıldır Yaşam Koçluğu yapıyorum. İşimi ve danışanlarımı seviyorum. Birlikte keyifli seanslar yapıyoruz, hayatlarını dönüştürmek ve kişisel gelişimlerine yatırım yapıyor olmak onları da beni de çok mutlu ediyor.

Yeni projelerle ilgileniyorum ve ülkemizde kendim gibi başarılı, objektif ve kurallara uyum sağlayan koçlar yetiştirmeyi hedefliyorum.

Mutlu günler.

Kendinin yeni versiyonuna ulaşmak için iletişime geçebilirsin 📞

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.