Leyla Bilen
Leyla Bilen
Girişimci İş Kadını, Eğitmen ve Yazar , Bilgi Profesyoneli
Üyelik Süresi 11 ay
053 * * * * * * * * *
Leyla Bilen Akademi spiritüel gelişim, kişisel gelişim ve kurumsal gelişim alanlarında eğitim, seminer ve etkinlikler bağlamında geniş yelpazede ulusal ve uluslararası çapta hizmet sunan bir kuruluştur. Akademinin kurucu müdürü ve eğitmeni Leyla Bilen'dir. Bilen, akademik geçmişine ek olarak profesyonel iş hayatında edindiği bilgi, donanım ve tecrübesini kurumsal bir yapıda paylaşmak misyonuyla kurmuş olduğu eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetlerine yönelik şirketini, spiritüel gelişim alanında nitelikli eğitim ve etkinliklerin gerçekleştirilmesi kapsamında `akademileştirmiştir.

Leyla Bilen Akademi, farklı eğitim hizmetleri ve fark yaratan etkinlikleriyle kurumsallaşma yolunda her geçen gün büyümeyi, gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen bir kuruluş olarak yoluna devam etmektedir.

Leyla Bilen-Akademi, WORLDWIDE ACCREDITATION AND CERTIFICATION CENTRE (WACC) ve INTERNATIONAL CERTIFICATION (INTCERT) SERVICE (CIAF 2022:181206) ile belgelendirilmiş bir kuruluş olarak uluslararası izlenebilirliğe sahip eğitim sertifikası, belgesi ve WACC>CARDCERT> INTPASSCARD unvanlarıyla Uluslararası Elektronik Sertifika ve Kimlik Kartı vermektedir.

Leyla Bilen Akademi, eğitim ve etkinlik faaliyetlerini uluslararası standartlar kapsamında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına göre olduğunu belgelendirerek hizmet kalitesini uluslararası düzeyde tescilletmiş, QMS ISO 9001 Uluslararası Belgesine sahip bir kuruluştur.

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenmiş bir marka olan Leyla Bilen ve Leyla Bilen Akademi, aynı zamanda Kozmik Enerji Sistemi (KES), Cosmic Energy System (CES), Kozmoenergetika, Kozmoenerjik Şifa, Kozmik Dönüşüm, Kozmik Rezonans, Işık Beden, Abundance Block, Hutta Block, Zoroastrism, Bedenin Bilgeliği, Biyoenerji ile Bedenin Bilgeliği, Shamballa MDH, Spiritüel Sağlık, Spiritüel Dönüşüm Sistemi, TMS-Transformational Matrix System (Dönüşümsel Matrix Sistemi), Cosmic Cleopatra ve Kozmoenerjist markalarının da sahibidir.

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.