Nehir Sudoğan
Nehir Sudoğan
Human Design Analisti
Üyelik Süresi 1 yıl
053 * * * * * * * * *
-Dizaynını yaşama rehberi
-Çocuk gelişimi analisti


Sayfama hoş geldin. Kısaca kendimden bahsetmek isterim. 1984 İzmir doğumluyum; ancak hayatımın büyük kısmı İstanbul'da geçti ve geçiyor.

2008 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler’den mezun olduktan sonra 8 sene kadar kurumsal alanda , Shell&Turcas Petrol’de

satışın farklı kademelerinde çalıştım. Dönüşüm yolculuğumsa 2010 yılında, yaşamın çok zor geldiği , hayatımda tatmin ve özdeğer hissinin neredeyse olmadığı zamanlarda bir nefes seminerine katılmam , ardından Nefes Koçu olmakla başladı.

Sonrasında Londra'da Landmark Worldwide'ın eğitimlerini tamamlayıp; dünyadaki en güçlü dönüşüm programlarından olan Liderlik Programı’nda koçluk yapmaya kadar uzandı.

Human Design ile ise tüm bu süreçlerin içinde 2010 yılında tanıştım ve 2016 yılı itibari ile de bu konudaki bireysel araştırmalarımı profesyonel boyuta taşıma istediği ile Uluslararası Human Desing Okulu ile eğitim süreçlerine başladım. Şu anda Türkiye’de Human Design konusunda az sayıda bu işin gerçek okulundan eğitim almış analist ve rehberlerinden biriyim.

Hayatım, yaşam amacımın dönüşmek ve dönüşüm için güçlendirmekle ilgili olduğu gerçeğine doğru şekillenmesiyle bu yönde akmaya devam ediyor. Yaşamımda duruş sergilediğim şey; kendi merkezinde yaşamak ve ritmini bulmak isteyen kişilere yaratıcı bir katkı sunmak. Bunun için eğer istersen seni seminerime ve danışmanlık seanslarına davet ediyorum.Human Design Setifikaları

Uluslararası Human Design Okulu (IHDS)

*Human Design Dizaynını Yaşama Semineri Rehberi

• IHDS Human Design Analisti

• Human Design İlişki Analisti

• IHDS Human Döngüsü Analisti

• Enkarnasyon Haçı Analisti

• Human Çocuk Gelişimi AnalistiNefes Sertifikaları

•Nefes Koçluğu Federasyonuna bağlıdır.

•NFS Yaşam Okulu/Nevsah Institute

Sertifikalı Nefes ve Yaşam Koçudur

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.