Nihal Açıkportalı
Nihal Açıkportalı
Nefes Koçu/Ses Masajı Uygulayıcı
Üyelik Süresi 2 yıl
Sakarya
NİHAL AÇIKPORTALI KİMDİR?
1977 yılı Ankara’da doğumludur. 22 senelik iş yaşantısının büyük bir bölümünü enerji sektöründe ikmal tedarik zinciri ikmal planlamacısı olarak geçirdi. 2019 Şubat ayında emekli oldu

Psikolojiye merakı 2014 senesinde Bilge Akyol Peker ile yollarını kesişmesine yol açtı ve EMDR terapi teknikleri ile ilgili çalışmalar yaptı. 2015 senesinde Dönüşüm Koçu ve Eğitmen Banu Kalaycı ile ego kalıpları ve bunların yenilenmesi, düşünce kalıpları, zihin-beden-duygu farkındalığı üzerinden potansiyel artırımı, öz farkındalığıyla yaşamı yönetebilme gibi konularda çalıştı.

Bu çalışmalarda Nefes’in insan üzerindeki olumlu etkilerinin ne kadar önemli olduğunu fark etti ve Nefes eğitimlerini Yeditepe Üniversitesi “Nefes Teknikleri Koçluğu”, “Meditasyon Uygulayıcısı” programlarından aldı, Farkındalık Yaşam Okulu'ndan “Nefes Koçluğu” eğitimini tamamladı. Dr. Ömer Önder in nefes ile ilgili atölye ve eğitim çalışmalarına katılarak bütünsel sağlıkta nefesin önemi üzerine eğitim aldı. Ayrıca Alman Peter Hess Akademi Ses Çanakları ile Ses Masajı Uygulayıcısıdır.

Çalışmış olduğu Shell & Turcas Petrol A.Ş firmasında Be-Well kapsamında “Nefes Farkındalıkları” eğitimleri verdi. İstanbul Üniversitesi Engellilik Araştırma Konferansı’na “Nefesinle Doğ Sesle Yaşamı Hisset” mottosu ile katıldı. Başta Advayta Bomonti ve Memorial Hastanesi olmak üzere, çeşitli merkezlerde Nefes Teknikleri Koçu ve Ses Masajı Uygulayıcısı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.