Nimet Özkan
Nimet Özkan
Access Bars Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
053 * * * * * * * * *
1983 İstanbul doğumlu Evli ve 1 erkek çocuk annesiyim. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Yaklaşık 16 yıllık iş tecrübesi arasında yöneticilik deneyimine sahibim. Birçok farklı şirketlerde ve çeşitli faaliyet alanlarında görevler aldım.

Ardından bu konuda uzmanlaşma kararı alarak Çok değerli egitmenimiz Gülcan Arpacıoğlu ile bu yolda ilerleme kararı aldık .Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Önce (eski adıyla) The AMT onaylı EFT Master uzman uygulayıcı oldum. Sonrasında ise yine The GOE onaylı Eğitmenlik sertifikası alarak eğitmen oldum.

GOE Lisanslı EMO TRANCE MET PRO ve Modern Stres Uzmanı ve Eğitmeniyim.Ayrıca Reiki Ve infovizyon Eğitimlerinide aldım.

Seanslarımda TAT uygulamalarıda yapmaktayım.Suanda Uluslararası sertifikalı EFT Fondiaton Ve EFT Master EMO Trance ve Modern Stres Yönetimi Egitimleri yanı sıra katılım setifikalı Şirketlere özel oluşturdugumuz motivasyon ve başarı seminerleri vermekteyim.Ayrıca kurumsal şirketlere ve stresi yönetmek isteyen kişilere danışmanlık ve eğitimler vermekteyim. GOE Tarafından düzenlenen En çok eğitim veren eğitmenler arasında 2 kez dünya şampiyonu 2 kezde Türkiye şampiyonu olduk.Bunda katkısı olan ögrencilerimize de yürekten teşekkür ederiz.

Uzun zamandır bireysel seanslar almaktayız. İnsanlara EFT’nin küçük dokunuşlarla nasıl büyük mucizeler yaratabildiğini izlemenin gurunu ve sevincini yaşamaktayız. Bunun manevi mutluluğunu anlatmam oldukça zor.

EFT, kişinin enerji bedeninde oluşmuş duygusal tıkanıklıkların açılmasında kullanılan hızlı ve etkili bir yöntemdir. Uygulamaların kökeni, binlerce yıllık akupunktur ve akupresur yöntemlerine dayanır. Bugün çok sayıda psikolog ve tıp doktoru çeşitli rahatsızlıkların ortadan kaldırılmasında EFT’den yararlanmaktadır.

Herhangi bir yan etkisi olmayan, güvenli bir yöntemdir. Bu sebeple EFT Yöntemi ile Bir çok danışanım hayatlarında büyük değişimler yaşıyor.Bunun Manevi huzuru gerçekten çok güzel.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.