Nuray Aksaray
Nuray Aksaray
Nefes Koçu
Üyelik Süresi 1 yıl
ANKARA
905 * * * * * * * * *
1980 Kayseri’de doğdum. Matematik mezunu, sağ beyni aktif çalışan ben için, yaşam x=2 netliğiyle çalışıyordu. Kişisel gelişim; güçsüz insanların başvurduğu bir kandırmacaydı ve boştu. Ne var ki benim de sorunlarım vardı. Affedemiyor, çevresini acıtmak isteyen içimdeki çocuğu sakinleştiremiyor, öfkemi kendi içime atıyordum. Herkesi mutlu edebilen, sorunlarını çözmeyi görev edinen, önceliği hep başkası olan biri olarak yaşıyordum. Anneme kanser teşhisi konması ve annemin “ben tedavi olmayacağım, yardım istemiyorum.” demesiyle, bu “herkese yardım etmeye, iyi hissettirmeye odaklı programım çöktü. Benden biri yardım istemediğinde ben kimdim? Öylece durmamın, beni sevmeleri için yetmeyeceğini söyleyen bu ses kime aitti?

Nefesle tanışmamla, kendi özbenliğimi, özgerçekliğimi ve saf varoluşumu keşfettim. “OLMA” halinin yeterli olduğu paralel bir evrene geçtim.
Artık hasta değilim!
Evlilik, sevgi, bolluk-bereket, aşk, tanrı ve daha birçok tanımı; çocukluğumda gözlediğim dünyanın ekranından değil; kendi biricik evrenimin gözüyle kolaydan, neşeyle deneyimliyorum. Bu yolculuk Beşire Bulut Nefes Sistemi’nin master koçu olarak fiziksel ve online çeşitli seans, atölye, çalışma ve kampları yönetmemle devam ediyor. Çalıştığım insanların; “herşeyin mümkün” olduğu, “can istemesinin” yeterli olduğu, sevgiyi koşulsuz alıp-verebildiği o alana tekrar dönüşüne şahit etmekten büyük keyif alıyorum. Nefes seansı; kendi öz evrenine geçmeye niyetli, kendini öne alan, kolaydan, keyifle yaşamayı seçen herkes içindir. Şuan “nefeskafasıyla” yaşamıma devam ettirmekteyim. Bu kafayı yaşamayı seçenler ile çalışmaya talibim.

Nuray AKSARAY
Beşire Bulut Nefes’le Dönüştürücü Master Nefes ve Yaşam Koçu

Uzmanlık Alanları;
Hastalıklar, kaygı bozuklukları, konuşma bozuklukları, değersizlik, ilişki, psikolojik, şiddet, ebeveynlikte yaşanan zorluklar, para yaratamama, fobiler, şiddet, ergen psikolojisi…

Aldığı Eğitimler ve Uygulamaları

Nefes Seansları
Quantum Alan Koçluğu
Human Design Koçluğı
NLP
EMDR
Points of You Uygulayıcısı

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.