Pınar Güler
Pınar Güler
Emzirme Psikoloğu
Üyelik Süresi 1 yıl
905 * * * * * * * * *
2008 yılında Maltepe Üniversitesi psikoloji ve felsefe bölümlerinden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını yine aynı üniversitenin “felsefi danışmanlık” alanında yaşamda anlam sorunu ve etik ekseninde çalışarak tamamladı. Aynı zamanda özel çocuklar ve ailelerine psikolojik destek sağlayarak rehabilitasyon psikolojisi alanındaki çalışmalarını da sürdürmüştür.

2014 yılından sonra ise 0-3 yaş anne ve bebek ilişkisi ile bio-psikoloji konularına ilgi duyarak laktasyon döngüsü ve emzirmenin bio-psikolojik süreçleri üzerine Hollanda Wageningen Üniversitesinde beslenme, ABD Lactation Education Resources ve Canada Health e-Learning Breastfeeding Education programlarını tamamladı.

“Bir Yaşam İksiri Anne Sütü” kitabının yazarı olan psikolog Pınar GÜLER, yaşamın ilk iki yılında bebeğin ihtiyaçlarına bütüncül bakarak ebeveyn desteği sağlamaktadır. Web adresi www.emzirmepsikolojisi.com ve sosyal hesapları @emzirmepsikologu olan GÜLER, aynı zamanda Radyo Gedik adresinde uzman arkadaşları ile @benzersizyolculuk isimli radyo programını sunmaktadır.

Bir çocuk annesi olan psikolog, ailenin desteklenmesinde “dişil unsurlar” üzerinde durarak annelik döneminin psikolojik süreçlerini tüm açıklığıyla danışanlarıyla paylaşmaktadır.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.