Sarp Ertekin
Sarp Ertekin
Nefes Koçu
Üyelik Süresi 2 yıl
Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri
009 * * * * * * * * *
İlkokulu İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Kocaeli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 1995 yılında girdiği Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur.

1999-2003 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde Victoria Secret ve Shell şirketlerinde çalışmış, yine bu süre içerisinde ABD’nin Ohio eyaletinde bulunan Franklin Üniversitesi’nde “Executive MBA” programını tamamlamıştır.

2004 yılında Türkiye’ye dönerek Shell Türkiye’de Madeni Yağlar İkmal Zinciri Operasyonlarında İhracat Sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır.

2006 yılında Shell & Turcas (STAŞ) Ortak Girişim şirketinin kurulması ile birlikte sırasıyla İhracat Müdürü, Depo Operasyonları Yöneticisi, Lojistik Süpervizörü ve Lojistik Müdürü olarak görev yapan Sarp Ertekin son olarak Shell & Turcas Petrol A.Ş şirketinde Kurumsal İş Sağlığı, Çevre ve Emniyet Müdürü olarak çalışmıştır. 2021 yılından beri de Dubai'de bulunan Shell Markets Middle East Şirketinde MESA bölgesinde İş Sağlığı, Çevre ve Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Amerika Birleşik Devletlerinde bulunduğu süre içerisinde Franklin Üniversitesi’nde Yönetici Koçluğu ve Liderlik üzerine eğitimler alan Sarp Ertekin, Shell bünyesine katıldıktan sonra ilk profesyonel koçluk eğitimini Londra’da bulunan London School of Coaching – JMJ Associates’ te tamamlamıştır.

Ardından Adler International Learning Central Europe’da Profesyonel Koçluk eğitimini ve “Practicum” Sürecini tamamlayarak “ATC – Adler Trained Coach ve ACPC” ünvanlarını almıştır.

Aynı zamanda “IBF – International Breathing Foundation” üyesi olan Sarp Ertekin, hem yurt içinde hem de yurt dışında çeşitli etkinliklerde profesyonel olarak Nefes Koçluğu da yapmaktadır.

Uzun yıllar üniversite öğrencilerine gönüllü olarak yaptığı koçluk çalışmalarını daha fazla kişiye ulaştırmak ve üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamak amacıyla ogrenciisleri.org platformunu kurmuştur. Bu kapsamda üniversite öğrencileri için ücretsiz eğitimler düzenlemekte ve çeşitli üniversitelere konuşmacı olarak davet edilmektedir.

Kendisinin bir de “İç Sesini Aç” isimli bir kişisel gelişim romanı bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.