Sevgi Fatoş Özer
Sevgi Fatoş Özer
İletişim Eğitmeni
Üyelik Süresi 2 yıl
Bursa
905 * * * * * * * * *
1966 yılında Diyarbakır’da doğdum.
1986 yılında çalışma hayatına başladım. 2009 yılından bu yana CİHAN GRUP bünyesindeki ULUÇHAN LTD. ŞTİ. ‘nin ortağıyım. Ticaret yaparak profesyonel iş hayatıma devam etmekteyim.

Gerek iş yaşamım da gerekse özel yaşantımda kendime koyduğum hedeflere, isteklere büyük oranda ulaştıktan sonra, iç dünyamdaki boşluğu daha derin seviye de kavradım. Bu farkındalıkla 2006 yılından bu yana çok çeşitli alanlarda 400 günün üzerinde eğitim aldım.

Şiddetsiz iletişimle yolum 2014 yılında kesişti. Daha önce aldığım eğitimlerinde temeliyle “ bana neler oluyor” u ŞİDDETSİZ İLETİŞİM yöntemleriyle anladım.

Kendimle, karşımdakiyle, dünya ile kısaca iletişimde olduğum herkesle ve her şeyle bağlantım derinleşti ve derinleşmeye devam ediyor.

Günlük yaşantım dada kullandığım “ŞİDDETSİZ İLETİŞİM YÖNTEMLERİYLE İLETİŞİM” le hem ben büyümeye gelişmeye devam ediyorum, hem de herhangi bir uyaranla topluluk içinde davranışlarımla bilmeyenlere ilham oluyorum. Çok etkilendiğim bu yöntemi paylaşmak üzere 2017 mayıs ayında yolculuğa çıktım.

TÜRKİYE ŞİDDETSİZ İLETİŞİM DERNEĞİ (Şİ-DER) üyesiyim. BBOM ve Şİ-DER ortaklığında, Sabancı Vakfı hibe programınca desteklenen “katılımcı ve Barışçıl Sınıflar” projesinde görev aldım.

Bir çok devlet ve özel okulda, üniversitelerde, kurumlarda ,özel şirketlerde, STK’larda eğitimler vermenin yanında topluluk/birey iletişimi olduğu her alanda isteyenlerle bildiklerimi paylaşmaktayım.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Uzmanın İlanları
1
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan
Görüntülenen 1 - 1 Toplam 1 İlan

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.