Tuana Coşar
Tuana Coşar
Psikolog
Üyelik Süresi 11 ay
İstanbul
Psikolog
Bilişsel Davranışçı Terapi
Yetişkin / Ergen / Çocuk
Online ve Yüz Yüz Terapi

Psikolog Tuana Coşar 1999 yılında doğdu. 2013 yılında lise öğrenim hayatına Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi’nde başlamış, lisans eğitimini 2022 yılında Yeditepe Üniversitesi ‘Psikoloji’ bölümünde tamamlamıştır. Lisans hayatı boyunca çeşitli seminer, kongre ve eğitimlere katılmıştır.

Sonrasında Gün Psikoloji, Q Psikoloji ve Noa Psikoloji kliniklerinde stajlarını tamamlamıştır. Klinik gözlemlerinde vaka analizlerinde ve formülasyonlarında, danışanlara verilen bataryalarda ve oyun terapilerinde aktif rol almıştır.

2018 yılında İSMEK Diksiyon eğitimini sertifikalı olarak tamamlamıştır.

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi" eğitimini Prof. Dr. Sue Bratton eğitmenliğinde tamamlamış olup süpervizyon sürecini başarıyla geçmiştir.

WISC-4 Zeka Testi eğitimini ve süpervizyonlarını tamamlamış olup uygulayıcı testör olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Harvard Üniversitesi, North Carolina ve Wesleyan Üniversitelerinden "pozitif psikoloji, popülerlik psikolojisi ve liderliğin temelleri" gibi çeşitli çevrimiçi eğitim programlarında burs kazanmış ve eğitimlerini tamamlanmıştır.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.