Zeki Gönden
Zeki Gönden
Durugörü Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
053 * * * * * * * * *
İzmir’ de 1971 yılında başlayan hayat yolculuğumda, Klasik Eğitim döneminin son durağı olan 9 Eylül Üniversitesi Elektik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldum . Bir bilgisayar şirketinde stajyerlik ile başlayan maceram kendi bilgisayar şirketim ile uzun yıllar devam etti .
Ta ki Üniversite arkadaşlarımdan biriyle uzun yıllar sonra karşılaşıp spritüel konuları konuşana kadar . 2016 yılında başlayan spritüel yolculuk, Silva Metodu Eğitimini alarak çok hızlı bir girişle başladı . Ardından Transsenkronizasyon Eğitimi, Şamanik Atölye Çalışmaları,Derin Sırlar Okulu , Durugörü Eğitimi , Reiki Master Eğitimi , Tanrısallık Okulu , Tetahealing ( 4 Modül ) Eğitimi diye devam etti .
Balçova’da açtığım Ortak Nokta Kişisel Gelişim Merkezinde Reiki ve Durugörü Eğitimleri, Bireysel şifa seansları yapıyorum . Değişen dünya koşullarında bazı eğitimleri online olarak gereçekleştiriyoruz.
Ayrıca şirince , Ayvalık Cunda Adası gibi yerlerde şifa ve arınma kampı etkinlikleri yapıyoruz.
Eğitim alan yol arkadaşlarımızla zaman zaman bütüne katkı şifa çalışmaları yapıyoruz. Topluluğumuz günden güne büyüdükçe, şifa çalışmalarına katılım artıyor ,bu sayede daha güçlü çalışmalar yapma imkanı beni ayrıca mutlu ediyor.
Yolda Buluşmak Dileğiyle!

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.