Zerrin Zindancıoğlu
Zerrin Zindancıoğlu
Astrolog
Üyelik Süresi 2 sene
İstanbul
905 * * * * * * * * *
ASA, MAPAI, Member of OPA, ISAR Cap
Profesyonel Astroloji Derneği (P.A.D.) Kurucu Üyesi

8 Mayıs 1966’da İstanbul’da doğdu. Avusturya Ticaret Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümündeki eğitimini yarım bıraktı.
1986 – 1991 yılları arası yurt dışında faaliyet gösteren bir inşaat firmasında İthalat ve İhracat bölümünde Proje Müdürlüğü, 1991 – 1994 yılları arasında dünyaca ünlü bir Amerikan firmasında Finans Direktörü Yönetici Asistanlığı yaptı.

1994 – 2010 yılları arasında kendi ismiyle kurduğu tekstil firmasında Avrupa’dan ithalat yaparak, moda sektörüne girdi. Birçok ünlü kişinin İmaj Danışmanlığını üstlendi. 2010’dan beri Klasik ve Modern Batı Astrolojisi ile ilgilenmekte olan Zerrin Zindancıoğlu, Temel, İleri ve Ustalık Seviyelerinin yanı sıra, Karma, Soru, Seçim, Uranyen Astroloji ile Astropsikoloji Uzmanlık Sertifikalarına sahip olup, Girne Amerikan Üniversitesi bünyesindeki Astroloji Okulunda eğitmenlik görevini sürdürmektedir.

Eğitimi APAI (Association of Professional Astrologers) ve ISAR (International Society for Astrological Research) onaylı AstroArt Astroloji Okulu Diploması'nı Şubat 2016'da almaya hak kazanmıştır. Aynı yıl ISAR International Society for Astrological Research sınavını geçip ISAR Cap olma hakkını kazanmıştır. Ayrıca uluslararası APAI ve OPA dernekleri üyesi olup, ülkemizde Profesyonel Astroloji Derneği (PAD) Kurucu Üyesidir.

Astroloji alanında ders kitabı olarak kullanılan Orta Noktalar kitabının yazarıdır. Kendisi evli ve 2 çocuk annesidir.

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.