Zeynep Betül Yacel
Zeynep Betül Yacel
Psikolog
Üyelik Süresi 11 ay
Ankara
Zeynep Betül Yacel lisans eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Yacel, lisans eğitimi sürecinde Samsun’da çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışan özel bir klinikte Varoluşçu Psikanalitik Psikoterapi üzerine stajını yapmıştır. Lisansın ardından Polonya’da Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Psychiatrycznej kliniğinde Stajyer Psikolog olarak etkileşimli grup terapilerine katılarak stajını başarıyla tamamlamıştır. Öğrenim hayatı boyunca topluma yararlı olabilmek ve farklı alanlarda bilgi sahibi olmak için birçok dernekte aktif görev almıştır.

2023 yılından bu yana profesyonel olarak; bilişsel davranışçı terapi ve kısa süreli çözüm odaklı terapi ekolleri ile yetişkin ve ergen danışanlarla psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Dr. Nevin DÖLEK’ten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Masal Terapisi ve MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) eğitimlerini tamamlamıştır. Rehber Psikoloji’de; Uzm. Kln. Psikolog Gizem Çetin’den Bilişsel Davranışçı Terapi 1 Modül, Uzm. Kln. Psikolog Ezgi Vurkan’dan Mindfulness Temelli Terapi ve Spor Psikoloğu Deren Yelmen’den Spor Psikolojisi eğitimlerini tamamlamıştır.

Depresyon, Kaygı Bozuklukları, OKB, Sosyal Fobi, Romantik İlişki/Evlilik Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yas Süreci ve Öz Güven Problemleri alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Herkesin eşit düzeyde psikolojik hizmete ulaşabilmesi anlayışı ile kendisini sürekli geliştirmeyi amaçlayan Zeynep Betül, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.