Human Design Dizaynını Yaşama Semineri -Nehir Sudoğan

Human Design Dizaynını Yaşama Semineri -Nehir Sudoğan

Human Design Analisti Nehir Sudoğan Human Design Dizaynını Yaşama Semineri ile ilgili gelen soruları ve merak edilenleri yanıtlıyor.

Seminer sonunda kendimizi anlayabilecek miyiz?

Eğer bu semineri ve birebir dizayn okuması alırsanız daha da etkili olacak şekilde kendinizi anlama fırsatınız oluyor. Bu yüzden çok güçlü bir seminer Human Design’ın en dönüştürücü semineri bana göre. Benim kendi hayatımda bu şekilde ortaya çıktı. Diğer bir çok eğitim aldım, diğerleri daha teknik olmakla birlikte dizaynı yaşama semineri hücresel seviyede bir dönüşüm amaçlayan ve dönüşüm sürecini başlatan bir seminerdir.

Seminer sonunda bir sertifika veriliyor mu?

Hayır bu seminer sonunda bir sertifika alamıyorsunuz. Burada amaçlanan şey kendinizde derinleşmeniz. Ama Human design okullarında süreç 3 ayrı temel eğitimden oluşur ve 2. 3. eğitimi almak için Dizaynı yaşama semineri almak zorunluluktur.

Human design çok ilgi çekici bir konu. Bir çok detay görüyorsunuz ama inanın o gördüğünüz detay diğerlerin yanında hiç bir şey. Gerçekten çok derinliği var ama bizim o derinliği bilmemize gerek yok. Çünkü zaten sonsuz olasılıktaki bir derinlik ihtimalini bilme şansımız yok. O yüzden human designda böyle bir yanılgı oluyor. Orada her şeyi bilirsek hayatı çözümleyebileceğimizi sanıyoruz. Bu bir yanılgı. Hayatınızı daha iyi yaşayabilmeniz için ne yapmanız gerektiğinizi zaten size seminerde söyleniyor.

Human designdaki bir yanılgı da, ne kadar az şey biliyorsanız o kadar çok şey bildiğinizi zannediyorsunuz. Ama içine girdikçe, fark ettikçe aslında hiç bir şey bilmediğinizi anlıyorsunuz. Bu yüzden süreç içinde çok aceleci olmamak gerekli.

Human Design eğitmeni yada analisti olma süreci?

Bu tarz bir eğitimi tamamlamanın 3-3,5 sene süren bir minimum süreci var. Öncesinde ben de ‘neden bu kadar uzun, ben hemen bitirmek istiyorum’ diyordum. Sonrasında bunun çok önemli nedenlerinin olduğunu fark ettim. Ben bu işte hem dışardan eğitim almış hem kendi kendine öğrenmiş hem de okulunu okumuş biri olarak acele etmemenizi sindire sindire ilerlemenizi tavsiye ederim.

Human Design Analisti Nehir Sudoğan

Human Design Analisti Nehir Sudoğan’ın Megareform profilini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Kendisinin Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.