Doç.Dr. Hatice Pars
Doç.Dr. Hatice Pars
Mindfulness ve MBSR Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
905 * * * * * * * * *
Merhaba güzel insan,

Yaklaşık on yıllık akademisyenlik hayatımda, kendimden kendime yaptığım yolculuğumda, hayatımda kötü ve sarsıcı deneyimlerin, bir meydan okumanın olduğu dönemde mindfulness ile tanıştım. Mindfulness, başıma gelen şeyleri bir uyanma, farkına varma aracı olarak kullanmamı, acılı durumlara, belirsizliklere merakla dostça ve yürekli bir tavırla yaklaşmayı öğretti bana..

Yüreğimi nasıl daha çok açabileceğimi düşündükçe, sizlerle bu yolculukta olmak beni daha çok heyecanlandırdı. Deneyime, ilime ve bilime önem veren biri olarak, öğrendiklerimi, bu süreci sizlerle paylaşmak, yolculuğuma eşlik etmenize alan açmak ve bir çok kişiye kendini bulma yolculuğunda rehberlik etmek hayatımdaki en büyük amaç haline geldi .

Sağlık profesyoneli olarak "şefkat" ve "bakım verme" kavramları bizimle o kadar bütünlemiş ki, buna savunuculuk ve eğitim verme rollerimiz de eklenince içimdeki öğrenme ve öğretme aşkı ile bir çok insana şifa olmak, fayda sağlamak, hayattaki en güzel niyetim oldu. Umarım bu yolda öğrendiklerim, aldığım ilham bulaşıcı olur.


Sevgiyle...

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.