İpek Kabidan
İpek Kabidan
Profesyonel Koç
Üyelik Süresi 12 ay
054 * * * * * * * * *
-Bireysel ve Kurumsal Danışman
-Motivasyon Konuşmacısı
-Mindfulness
-Klinik Psikoloji
-Nefes
-NLP

1981 Kıbrıs doğumlu bir çocuk annesidir.
2003 yılında İşletme ve Ekonomi Fakültesinden mezun olmuştur.
2003 ve 2015 yılları arasında, Vestel , Renault , Peugeot , Hyundai , Homend , Karaca ve , Enza Home gibi Türkiye ve dünya markalarının Kıbrıs distribütörü olan firmalarda Yönetim Danışmanı , İş Geliştirme Direktörlüğü , Genel Müdür Yardımcılığı gibi pozisyonlarda uzun yıllar üst düzey yönetici olarak çalışmıştır.

2015 yılında Gamana Danışmanlık Şirketini kurarak şirket direktörü olarak Turizm, Eğitim, Yurt İşletmeciliği, İnşaat, Otomotive, Mobilya, Beyaz Eşya, Gıda ve Finans sektörlerinde danışmanlık hizmetleri vermiş ve hala aktif olarak da devam etmektedir.

2017 ve 2018 yılları arasında Kıbrıs’ın en büyük yerli bankası olan Kooperatif Merkez Bankası Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan en genç kadın yönetici unvanına sahiptir.

2020 yılında Limasol Türk Kooperatifi Bankası Sosyal Sorumluluk Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış ve hala görevine devam etmektedir.

Kurumsal yapılanma desteği, iş geliştirme, kurumsal ortak dil oluşturma, kurumsal eğitim organizasyon ve desteği, kurumsal iç ve dış denetleme ve birçok alanda daha hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.