Nesrin Ademoğlu Özdemir
Nesrin Ademoğlu Özdemir
Yoga Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
•Yoga
• Reiki
📍@yogakioo.bahcesehir
📍@studio.canli
📍@gaialightcircle
3A Reiki Master

1983 Orenburg/ Rusya’da doğdu. Her zaman öğrenmeye keşfetmeye, değişik kültürlere, insanla iletisim ve bağ kurmaya hevesli oldu. Anadolu Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesini bitirdikten sonra ilk once Rusyada Lojistik Yönetimi üzerine yüksek lisans ardından da Londra' da Business Management üzerine eğitim aldı.

15 yıl çeşitli uluslararasi firmalarda yönetici pozisyonunda çalıştı. Kurumsal hayatta kariyerini sürdürürken ruhsal yolculugunda ilerlemeyi de hiç bırakmadı.

Bu surecte mindfulness reikiyi de hayatına entegre etti. Yüksek lisans sırasında Rusya' da tanıştığı yogayla Londra ve Amerika' da bulunduğu zamanlarda da derinleşmeye devam etti. Dünyayı çeşitli kültürleri ve kendini keşfettikçe görünenin ötesindekine olan merakı daha da arttı.

2020 Pandemi süreci ile birlikte pratiğini daha ileriye taşımak amacı ile Yogakio institute 280 saat yoga eğitmenliğini aldı ve yaşam yolculuguna yoga eğitmenliği yaparak devam etmeye karar verdi. Bu süreçte yin yoga eğitmenliği, swing yoga eğitmenliği Asanada Çakralar ve Reiki ileri aşama eğitimleri aldı.

Kendi sınırlarını keşfedip genişledikçe bunu diğer insanlarada ulaştırmak istedi. Derslerinde zihin beden bütünlüğünden yola çıkarak kisinin kendisi ve hayatıyla ilgili farkındalığının artmasına yardımcı olmaktadır.
Kişinin kendini ve hayati algılayış biçiminde hoşnutluk yaratmak potansiyelini ortaya koyabilmesinde destekleyici yoga pratikleri oluşturmaktadır.

Kurumsal hayat deneyiminden yola çıkarak firmalara sandalye ve mat yoga dersleri de vermektedir. Çalışanların kendi ve çevresiyle daha barışık olmasina destek olamakta çalışan verimliliği ve performansının yükselmesine katkı sağlamaktadır.

Türkçe, İngilizce ve Rusça ders vermektedir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.