Nevin İrem Çelik
Nevin İrem Çelik
Psikolojik Danışman
Üyelik Süresi 1 yıl
-Mod Yönelimli Oyun Terapisi
-Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
-Bilişsel Davranışçı Terapi


Bireylerin kendilerini yetiştirmek için lisans eğitiminin yanında kendilerini geliştirmeleri gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle lisans hayatımın ilk yıllarından itibaren içerisinde özel eğitim gören bireylerin eğitim aldığı okullardan özel psikolojik danışma kliniklerine kadar toplamda 6 farklı yerde staj yaptım, farklı alanları deneyimlerek bilgi sahibi olmaya çalıştım. Yaklaşık 5 aydır aktif bir şekilde akran mentoru olarak çalışmalar sürdürmekteyim.
Toplum Gönüllüleri Vakfı bünyesinde birçok projede hem koordinasyon hem de gönüllü ekibinde yer alarak hayvanlardan çevreye,kadınlardan çocuklara engelli bireylere kadar dezavantajlı birey olarak isimlendirilen gruplarla çalışma fırsatım oldu,onlara dokunabilmek, değişimin bir parçası olabilmek en büyük motivasyon kaynaklarımdan biris.i
Türk Pdr Derneği,Ev Okulu Derneği,UPÖY,UCIM,SOBE ,DERGİ PDR gibi yapılanmalarda yer alarak hem kişisel gelişimime katkıda bulunuyor hem de ruh sağlığı alanına katkı sağlamaya çalışıyorum.
Kızılay Dezavantajlı Bireylerle Çalışma ve Müdehale Uygulayıcılığı, Aile Danışmanlığı, çocuk ve ergenlerde projektif testler uygulayıcılığı,kısa süreli çözüm odaklı terapi, çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı terapi,şema terapi,mod yönelimli oyun terapisi,drama ve işaret dili almış olduğum eğitimler ve vermiş olduğum hizmetler arasında.
Bunların yanı sıra lisans hayatım boyunca hem alanımla ilgili hem de alan dışı konularda birçok projede, konferanslarda, atölyelerde organizasyon üyesi ve katılımcı olarak yer almaya gayret ettim.

Amacım günden güne gelişen iyi bir psikolojik danışman olmak ❤️

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.