Öykü Özsoy
Öykü Özsoy
Diyet ve Beslenme Danışmanı
Üyelik Süresi 1 yıl
Burdur
085 * * * * * * * * *
2022 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Lisans tezimi Oksidatif Stres ve Kardiyovasküler Hastalıklarda Likopen üzerine yaptım. Eğitim süresince Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesinde yetişkin ve çocuk beslenmesi stajımı, Yakın Doğu Üniversite Hastanesinde yetişkin ve toplu beslenme stajlarımı tamamladım.

Kazandığım deneyimleri sizlerle paylaşmak isterim. İlk hedefim sağlıklı ve dengeli beslenmeyi hayatınızın en güzel parçası haline getirebilmektir. Danışanlarımla olan sürecimizin; bilimsel, etik, sağlıklı ve kişiye özel olması önceliğimdir.

Online diyet ve beslenme danışmanlığı ile şehir ya da ülke fark etmeden bilgi alabilirsiniz. Kişiye özel beslenme programı ile sürdürülebilir, açlık ya da problem yaşamayacağı, sağlıklı beslenme düzeni oluşturulmaktadır Sağlıklı ve lezzetli tarifler ile beslenme programınızın uygulanması daha kolay olacak. Her daim ulaşıp soru sorabileceğiniz, bilgi alabileceğiniz bu sistemle istediğiniz kiloya ulaşmak çok kolay!

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.