Pelin Buğra
Pelin Buğra
Yaşam Kolaylaştırıcısı
Üyelik Süresi 10 ay
Yaşam Kolaylaştırıcısı
Yaşam Çemberi / Bireysel Şifa Seansı
Kakao İle Müzik Terapi

Enerji tıbbıyla tanışmam lise zamanlarında reiki eğitimi almamla başladı. Annemin katıldığı çalışmalar, okuduğumuz kitaplar ve sohbetlerimiz bana farklı kapılar açtı. Kafamda sorular sorular...:) İş hayatına atıldıktan sonra ders vermenin yanında bir şey daha olmalı. İnsanlarla diyalog halinde olabileceğim ve birbirimizin hayatına dokunabileceğimiz ne olabilir? O sırada koçluk eğitimi hakkında bir mail geldi. Kendimi kısa süre sonra eğitimde buldum:) Hem öğretmenlik yaptım hem de bireysel seanslar vermeye başladım. Aradan yıllar geçti. Herşey güzel de içsel olarak bir şey beni dürtüyor. Biraz daha derine gitmem gerek. İçimde böyle bir his var. Aradan zaman geçti ve bir sohbette duyduğum isimle her şey değişti.

Yıl 2019'da can Ustam, Felis Kohen ile yepyeni bir yola çıktım. Yaşam çemberini ve ardından Tıp Çemberini tamamladım. Bir tıp kadını olarak mezun oldum. Oraya bir kere adım attığında kendini bambaşka yerlerde buluyorsun. Benim de öyle oldu. Dolu bir alet çantam var. Hayatımın sorumluluğunu almaya ve başka hayatlara dokunmaya söz verdim. Dönüşüm her an devam ediyor. Son olarak Yaşam Çemberi Kılavuzluk eğitimini tamamlayarak çember verme yetisini kazandım. Öğrenme ve öğretme benim için hep olacak. Bu yol bana çok şey kattı. Şimdi niyetim, başka hayatların dönüşümüne de vesile olmaktır.

SEN DEĞİŞİRSEN DÜNYA DEĞİŞİR.

Aynı zamanda sevgili Ustam Kübra Saatçıoğlu'nun Kakao Çıraklık Eğitimine katıldım. Şimdi Kakao Seremonileri düzenliyorum. Muhteşem ikili müzik ve kakao deneyimleyin derim. Bu güzelliklerin yanına müzik terapi de eklendi. Kakao eşliğinde deneyimlemenizi öneririm.

İşte benim hikayem böyle. Bugüne kadar aldığım eğitimler ve hayat deneyimleri bana şekil vermeye devam ediyor. Daha iyisi mümkün. Hepimiz için mümkün:) Niyet edip yola çıktığımızda hediyeler gelmeye başlıyor. Bence işin sırrı kalbin sesini dinlemek, duymanız dileğiyle. Belki de hayat bildiğimizi hatırlamaktan ibarettir.

Sizlere can kızım köpeğim aynı zamanda ustam Mişa ile sevgilerimizi yolluyoruz. Hayvanları sevin ve onları koruyun. Onlardan öğrenecek çok şeyimiz var.

Sevgiyle
Pelin BUĞRA

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.