Ece Hazal Genç
Ece Hazal Genç
Wellbeing Eğitmeni
Üyelik Süresi 1 yıl
0539 589 61 81
-Nefes ve Yoga Atölyeleri
-BAU Nefes Teknikleri Eğitmeni
-Nefes ve Yaşam Koçu
-Kozmik Enerji Terapisti


Kimdir Ece Hazal Genc?

Çocukluk döneminden itibaren kitap okumaya bayılan bir okur, analitik düşünmeye odaklanmış bir Endüstri Mühendisi, yapabileceklerinin sınırı olmadığını fark eden bir nefes ve yaşam koçu, vicdanlı bir anne, 15 yıllık yöneticilik dahil çeşitli pozisyonlarda görevlendirildiği kurumsal hayatına devam eden sizlerden biri.

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdikten sonra çeşitli kurumsal firmalarda IT'den CRM'e ve son olarak satış-operasyon yöneticiliğine kadar çeşitli sorumlulukları üstlendi. Yeditepe Üniversitesi Nefes Koçluğu ve Başkent Üniversitesi Yaşam Koçluğu programlarını bitirmiş ayrıca Stres Yönetimi, Mutluluk Yönetimi, Beden Farkındalığı gibi bir çok konuda kurumsal ve bireysel eğitimler veriyor.

Kendisi kurumsal firmalar ile nefes çalışmaları yapıyor, üniversitelerde stres yönetimi ve mühendislik seminerleri düzenliyor, Niyet ve Nefes, Stres ve Nefes, İlişkiler ve Nefes, İleri Nefes Teknikleri, Nefes-Beden-Zihin alanlarında atölyeler yapıyor ve ayrıca bireysel nefes ve yaşam koçluğu seansları veriyor...

Ayrıca bir şifa sözlüğü olan SOULDY uygulamasının girişimcisidir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.