Hande Mistili
Hande Mistili
Yoga & Ayurveda ve Mindfulness Eğitmeni
Üyelik Süresi 2 yıl
İstanbul
905 * * * * * * * * *
1976, İstanbul doğumluyum. 1995 – 2016 yılları arasında profesyonel hayatta direktörlükten, yönetim kurulu üyeliğine denk uzanan çeşitli görevlerde, keyifli deneyimler kazandım.

2016 yılında 40 yaşıma basarken kendime bir hediye verdim ve kurumsal hayatta, şirketleri kara geçirmek, para kazandırmak misyonumu tamamladığıma karar verip kendime ve insana hizmet tarafına yüzümü döndüm. Herkesin "Bu fırsatlar tepilir mi?" haykırışlarına kulaklarımı tıkayıp yeni bir alana yelken açtım. 2019 yılında Doğna Novus’tan “Benim Adım Can” kendine kendine koçluk kitabım çıktı, bütüne dokunacağım için çok heyecanlandım.

Kendime yolculuğum ilk 2009 yılında başladı, ciddi sorgular; kendimle ilişkimi ve hayatımın bütününü masaya yatırmaya başladım. Bol bol okuma ve araştırma yolumu ilk Erickson International Coaching birey ve takım koçluğu akreditasyonu ile kesiştirdi. Akabinde Ayşe Nilgün Arıt Hocam ile Şamanizm, Judith Kravitz ile Nefes, yoga eğitmenliği derken Ayurveda ile eş zamanlı Mindfulness & Şefkat eğitmenliği ile yolculuğum devam etti. Hala kendimi ve insanı anlama yolculuğumda öğrenciyim ve öğrenmeye, öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.

Ergen bir delikanlı annesi, DŞ Cemiyeti, TEGEP, Arya Kadın Platformu, IMTA ve ICF üyesiyim.

Rego Now youtube, Instagram hesaplarımdan, telegram grubumdan sizlerle bilgimi paylaşmayı ve beraber çoğalmayı seviyorum.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için siteye Giriş Yapın ya da Kayıt Olun

Uzmandan Teklif İste

Diğer İlanları İncele

© 2021 Megareform © Tüm hakları saklıdır.